+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interactive Media a.s.

Klíčová slova: Interactive Media, mobilní marketing

E-mail: jan.severa@i-media.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2010

Popis: Interactive Media a.s., společnost poskytující informační služby, vývoj software, webové aplikace, SMS služby, zákaznické informační systémy a mobilní marketing.

Web: www.i-media.cz

Další související informace

Reklamní plochy levně

reklama, reklamní plochy,reklamní média, billboard – Reklamní plochy pro každého. Akční ceny všech reklamních médií a reklamních ploch. Billboardy, bigboardy, rádia, TV, denní tisk, časopisy, restaurace, reklama v MHD, autobusech, tramvajích a metru. Nakupujte média levně!

Tyinternety.cz

internet, marketing, media, biznis – o českém, evropském i celosvětovém internetovém marketingu, médiích a byznysu. Internet, marketing, byznys, média, startupy, mobilní weby, mobilní aplikace, internetové služby, sociální sítě, nové technologie a jiné informace.

EURO Mobilní domy

mobilní domy, mobilní dům, mobilheimy, bydlení – Nabízíme mobilní domy vybavené kompletní kuchyní, včetně spotřebičů, obývacím pokojem s velkou rozkládací sedačkou, pohodlnou ložnicí, moderním sprchovým koutem a WC. Stejně tak mobilheimy přímo určené pro podnikatelské účely, jako například kanceláře, prodejny, kadeřnictví, rychlé občerstvení, apod. Námi nabízené mobilní domy jsou určeny hlavně k sezonnímu bydlení a po revitalizaci i k celoročnímu. Celoroční mobilheimy lze snadno připravit, pokud se běžné mobilheimy dodatečně zateplí, vymění se jednoduchá okna za dvojitá, zaizolují se přívody vody a dovybaví se např. topením na tuhá paliva. Po těchto úpravách bude mobilní dům, mobilheim, připraven pro celoroční obývání.

Načítání trvalo 2.2709 sekund.