+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Internetový portál o počítačové grafice a kreslení.

Klíčová slova: photoshop, adobe photoshop, grafika, photoshop onl

E-mail: jangrew@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2013

Popis: Máte doma spousty fotografií s Vašimi přáteli, rodinou a nevíte jak je zdokonalit? Není nic jednoduššího, než navštívit náš portál a využít některý z našich návodů. Spousty lidí fascinuje, když vidí wallpaper v HD kvalitě. Proč si neudělat svůj, když je to snadné? Program Photoshop používá většina profesionálních grafických studií, profesionálních grafiků.

Web: graficke-kresleni.webnode.cz/

Další související informace

Crazy Studio Design

grafické studio, webové studio, grafika, vektorová – Grafické a webové studio nabízí kreativní a moderní koncepty vašich stránek. Vytváříme ilustrace na základě vektorové grafiky : letáky, reklamní materiály, vizitky, flyery, loga, design webových stránek atd., upravujeme vaše fotografie do vektorové grafiky (ať už rodinné fotografie, nebo jiné).

Auta a Virtual tuning

Auta, Cars, Virtual tuning, grafika, novinky – Web, který se zajímá o auta, Virtual tuning a grafické programy jakéhokoliv druhu! Na webu jsou novinky ze světa automobilů i nových grafických programů na Virtual tuning! Přijďte se podívat a zjistit něco nového ;)

Vizitky Plzeň

vizitky plzen, vizitky, tisk vizitek, grafika, DTP – Nabízíme kvalitní tisk vizitek za rozumné ceny. Specializujeme se na zákazníky v Plzeňském kraji, ale i mimo něj. Na výběr máme celou řadu papírů včetně grafických o různých gramážích. Nechte si u nás zpracovat grafický návrh vizitky a získejte originální moderní řešení, které Vám pomůže vyniknout.

Načítání trvalo 0.0645 sekund.