+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Internetový portál o počítačové grafice a kreslení.

Klíčová slova: photoshop, adobe photoshop, grafika, photoshop onl

E-mail: jangrew@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2013

Popis: Máte doma spousty fotografií s Vašimi přáteli, rodinou a nevíte jak je zdokonalit? Není nic jednoduššího, než navštívit náš portál a využít některý z našich návodů. Spousty lidí fascinuje, když vidí wallpaper v HD kvalitě. Proč si neudělat svůj, když je to snadné? Program Photoshop používá většina profesionálních grafických studií, profesionálních grafiků.

Web: graficke-kresleni.webnode.cz/

Další související informace

MZ studio

webdesign, grafika, www, stranky – webdesign, grafika za levno, jsme firma z okresu usti nad orlici, jeden grafik a jeden webdesigner. Klientela je s nami velice spokojena. Tvorba www a grafickych praci je nase hobby. Nevahejte a navstivte nas web

Webdesign studio

Webdesing studio, grafika, tvorba grafiky, Grafika – Zabývame kvalitním webdesignem.Webdesing studio se při své práci neobejde bez počítačové grafiky.Svým způsobem je to určitá nová kategorie umění. Z technického hlediska je počítačová grafika jedním z oborů informatiky. Pomocí počítače a samozřejmě vhodných programů se používá k tvorbě umělých grafických objektů.

Soňa Adamusová (reklama)

vizitky, loga, grafika, reklamní cedule,billboard – Nabízíme zpracování log, reklamních cedulí, propagačních štítů obchodů a organizací, polepy výloh, aut i letadel a zpracování vizitek, pozvánek a další.( shrnutí: vizitky, loga, grafika, reklamní cedule, billboardy, výlohy, polepy, tištěná grafika, výstavy, malba, plátno, ploter)

Načítání trvalo 0.0627 sekund.