+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Internety.cz

Klíčová slova: internetové, připojení, bezdrátové

E-mail: registrace@frenstat.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2008

Popis: Poskytovatel bezdrátového připojení k internetu: Bordovice, Frenštát p.R., Kunčice p.O., Lichnov, Tichá, Trojanovice, Veřovice, Vlčovice, Mniší a Kopřivnice. Negarantovaná služba internety.cz je postavena na principu možnosti využívání vyšších rychlostí v době nevytížené konektivity. Snahou je, aby rychlost v době špiček neklesala pod polovinu maximálních rychlostí uváděných v ceníku. Služba není datově omezena, ale není určena k trvalému stahování dat a provozu výměnných sítí.

Web: www.internety.cz

Další související informace

Rychlost připojení .net

Rychlost, připojení, internet – Změřtě si rychlost Vašeho připojení k internetu rychle a jednoduše, ať víte jak na tom jste! Po kliknutí na jediný odkaz ziskáte údaje o rychlosti Vašeho připojení, a to ve dvou formátech - rychlost Vašeho přípojení i rychlost stahování dat.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Webdesign Galla

webdesign, tvorba www – Webdesign Galla je skupina mladých specialistů zaměřujících se na webdesign, SEO optimalizaci a propagaci webových stránek na internetu. Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci na míru a to obvykle na principu dlouhodobé spolupráce. Nabízíme Vám www stránky s originálním a přehledným designem, optimalizované pro webové vyhledavače a nejpoužívanější internetové prohlížeče, registrované do základních katalogů a to vše za rozumnou cenu. Webové stránky vytváříme dle nejnovějších standardů s ohledem na jejich přístupnost a dostupnost. Prostudujte si naše stránky a získejte více informací o našich službách.

Načítání trvalo 0.0799 sekund.