+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Internety.cz

Klíčová slova: internetové, připojení, bezdrátové

E-mail: registrace@frenstat.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2008

Popis: Poskytovatel bezdrátového připojení k internetu: Bordovice, Frenštát p.R., Kunčice p.O., Lichnov, Tichá, Trojanovice, Veřovice, Vlčovice, Mniší a Kopřivnice. Negarantovaná služba internety.cz je postavena na principu možnosti využívání vyšších rychlostí v době nevytížené konektivity. Snahou je, aby rychlost v době špiček neklesala pod polovinu maximálních rychlostí uváděných v ceníku. Služba není datově omezena, ale není určena k trvalému stahování dat a provozu výměnných sítí.

Web: www.internety.cz

Další související informace

colornet - Wifi internet

vodnany, internet,colornet, bezdratovy, wifi – Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech a okolí.

MaJa Webdesign

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, www s – Máte již své webové stránky? Jsou Vaše stávající kvalitně zpracované? Jsou dohledatelné? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět a problémy vyřešit! Aby měly webové stránky smysl, musejí být správně vytvořené. Svěřte jejich tvorbu nám a my Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.