+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

INTERPRETICZ

Klíčová slova: mobily, software, odblokovani

E-mail: tuma241@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2009

Popis: Informace o softwaru do mobilnich telefonů, které lze momentálně odblokovat pro použití ve všech sitítch. Odblokování telefonů většiny značek, aktualizace firmwaru v telefonech, nahrávání češtiny do mobilů. Odstranění bezpečnostního kódu.

Web: www.odblokovanitelefonu.cz

Další související informace

Elektrobusiness.cz

elektro, mobily, mp3, mp4 – Vaše elektro. Mobilní telefony, MP3 a MP4 přehrávače, příslušenství a ostatní spotřební elektronika. Dárkový program pro stále zákazníky.

Jira SW účetní programy

účetní programy, účetní software, evidence SIPO – Správa nemovitostí, bytová družstva, společenství vlastníků, pečovatelská služba, účetnictví, kabelová televize, neziskové organizace, obecní vodovod. Účetní programy a účetní software. Demoverze ke stažení zdarma, správa a evidence nemovitostí, SIPO, regulované nájemné i smluvní nájemné. Evidence pohledávek. Vyúčtování tepla a ohřevu vody, spotřeby vody. Vyúčtování služeb spojených s nájmem. Evidence abonentů kabelové televize, klientů pečovatelské služby a vyúčtování poskytnutých služeb.

JanKoWeb

recenze, software, písničky, odkazy – Návody, postřehy a rady ze světa software. Dále recenze knih, parodie na známé písničky, humor i poezie. Postřehy ze života. V návodech se snažím hlavně to, o čem si myslím, že může být prospěšné i ostatním.

Načítání trvalo 1.9362 sekund.