+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inventic s.r.o.

Klíčová slova: Software, IS, webové prezentace, SEO, SEM, eshop

E-mail: info@inventic.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2009

Popis: Vývoj software na míru, informačních systémů, tvorba webových prezentací, eshopů a aplikací, implementace vlastního redakčního systému Ivolution, poskytování služeb SEO a SEM. Školení k dodávaným systémům i aplikacím.

Web: www.inventic.cz

Další související informace

Warezko

stahuj,warez,download,hry,software,filmy,hudba – Warezko je díky unikátnímu systému přidávání downloadů jedním z nejvíce dynamicky se rozvíjejím webem v oblasti stahování software, počítačových her, filmů, seriálů nebo třeba hudby. Denně přibude až 1000 nových downloadů!

Výroba www stránek a esho

výroba, www, shop, eshop, seo, optimalizace – Výroba internetového obchodu s napojením na ekonomický software Pohoda a podporou výstupu do XML (zbozi.cz). Klientům nabízíme možnost zapojení se do projektu ShopGarant - garance prodeje na internetu. Neprodáš / Neplatíš.

ACO-Design

Web stranky, eShop, eCommerce, SEO, Webhosting – Web stranky, eShop, eCommerce, SEO, Webhosting Vytvaranie osobnych, firemnych prezentacii a internetovych obchodov. SEO optimalizacia a reklama na internete. Webhosting pre projekty. Moznost implementacie s uctovnym systemom.

Načítání trvalo 0.0846 sekund.