+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IPEX a.s. - IP telefonie

Klíčová slova: VoIP, IP telefonie, volání, PBX, ústředny

E-mail: marketing@ipex.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2009

Popis: IPEX poskytuje firemní volání na bázi IP telefonie, VoIP ústředny pro firmy, řešení sjednocené komunikace a firemní připojení k Internetu na celém území ČR. Zajistíme bezpečnost našich řešení, jak hardware tak zabezpečení přenosových tras.

Web: www.ipex.cz

Další související informace

IP adresa

ip, ip adresa, moje ip, proxy, anonymita – Zobrazí Vaši IP adresu veřejnou i lokální, návod jak skrýt IP adresu. Co je IP adresa a proxy server? Detekce a identifikace proxy serveru, zjištění skutečné IP adresy a poloha. Anonymita na internetu, maskování IP adresy. Dále DNS služby a diskusní fórum nejen o IP adresách a anonymitě.

Acrobits VoIP řešení

voip, sip – Acrobits je firma zaměřující se na vývoj software pro mobilní telefony. Hlavní zaměření společnosti je chytré řešení VoIP telefonování. Společnost v současné době nabízí několik softwarových řešení pro různé druhy operačních systémů.

Foukaná izolace

Foukaná izolace, foukané izolace, granulate IS, ip – Foukaná izolace od společnosti Machstav nabízí řadu výhod, oproti konkurenci vyšší tepelné účinky, lepší vlastnosti a nižší cenu, protože materiál si vyrábí sami, samozřejmě vše je pod patenty a oficiálními atesty!

Načítání trvalo 0.0561 sekund.