+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IPEX a.s. - IP telefonie

Klíčová slova: VoIP, IP telefonie, volání, PBX, ústředny

E-mail: marketing@ipex.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2009

Popis: IPEX poskytuje firemní volání na bázi IP telefonie, VoIP ústředny pro firmy, řešení sjednocené komunikace a firemní připojení k Internetu na celém území ČR. Zajistíme bezpečnost našich řešení, jak hardware tak zabezpečení přenosových tras.

Web: www.ipex.cz

Další související informace

IP adresa

ip, ip adresa, moje ip, proxy, anonymita – Zobrazí Vaši IP adresu veřejnou i lokální, návod jak skrýt IP adresu. Co je IP adresa a proxy server? Detekce a identifikace proxy serveru, zjištění skutečné IP adresy a poloha. Anonymita na internetu, maskování IP adresy. Dále DNS služby a diskusní fórum nejen o IP adresách a anonymitě.

Inetco.cz

ADSL, garantovaný internet, VoIP, GSM – Nabízíme nejrůznější typy telekomunikačních služeb, jako jsou například zajištění přístupu k internetu, datové okruhy, hlasové služby na bázi TDM/VoIP a individuální privátní VPN/WAN řešení. Díky vybraným obchodním partnerům je společnost INETCO.CZ schopna nabídnout prakticky jakékoliv moderní typy připojení, od xDSL linek (ADSL/SDSL), bezdrátových PtP/PtMP spojů (v licencovaných či volných pásmech), až po připojení optickým či metalickým vedením.

Skyfone mobile

levné volání, virtuální operátor, levné volání – Nejlevnější volání v ČR neslibujeme, ale velmi rádi slíbíme, že čím nás bude v naší síti více, tím rychleji budeme ceny k Vaší spokojenosti snižovat. Žádné závazky a nevýhodné smlouvy od nás nečekejte, smlouva je uzavírána na dobu neurčitou bez sankcí za výpověd smlouvy.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.