+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IPEX a.s. - IP telefonie

Klíčová slova: VoIP, IP telefonie, volání, PBX, ústředny

E-mail: marketing@ipex.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2009

Popis: IPEX poskytuje firemní volání na bázi IP telefonie, VoIP ústředny pro firmy, řešení sjednocené komunikace a firemní připojení k Internetu na celém území ČR. Zajistíme bezpečnost našich řešení, jak hardware tak zabezpečení přenosových tras.

Web: www.ipex.cz

Další související informace

IP adresa

ip, ip adresa, moje ip, proxy, anonymita – Zobrazí Vaši IP adresu veřejnou i lokální, návod jak skrýt IP adresu. Co je IP adresa a proxy server? Detekce a identifikace proxy serveru, zjištění skutečné IP adresy a poloha. Anonymita na internetu, maskování IP adresy. Dále DNS služby a diskusní fórum nejen o IP adresách a anonymitě.

Výhodný internet Live Tel

výhodné volání, výhodný internet – Společnost Live Telecom nabízí speciální tarify volání a internetu z pevné linky. Velmi výhodné tarify volání a internetu jsou určeny jak pro firmy, tak pro fyzické osoby. Z nabídky výhodného volání a internetu ADSL si vybere každý.

TELEKOMUNIKACE 5 s.r.o.

servisní firma, IP telefonní ústředny, prodej, mo – Jsme dodavatelé a servisní firma na digitální a IP telefonní ústředny ERICCSON, PANASONIC, TELESIS. Nosným programem je prodej, montáž a servis telekomunikační techniky. Prodej, montáž zabezpečovacích zařízení EZS,EPS,CCTV.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.