+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IPEX a.s. - IP telefonie

Klíčová slova: VoIP, IP telefonie, volání, PBX, ústředny

E-mail: marketing@ipex.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2009

Popis: IPEX poskytuje firemní volání na bázi IP telefonie, VoIP ústředny pro firmy, řešení sjednocené komunikace a firemní připojení k Internetu na celém území ČR. Zajistíme bezpečnost našich řešení, jak hardware tak zabezpečení přenosových tras.

Web: www.ipex.cz

Další související informace

Telefonování zadarmo

levné volání, výhodné volání, telefonování zadarmo – Volejte své rodině, přátelům a známým neomezeně zadarmo. Ostatním do všech sítí jen za 2,38 Kč/min. Měsíční paušál 70 Kč. Využijte jedinečnou nabídku firemního tarifu pro soukromé osoby. Nabídka platí pro všechny.

Rychlé zjištění ip adresy

ip adresa,zjištění,rychlé,hostname – Webová stránka umožňující rychlé zjištění ip adresy(identifikační číslice v síti internet) a hostname(identifikační jméno v ísti internet).Tato stránka si klade za cíl hlavně jednoduchost a přehlednost,tudíž neobsahuje žádnou grafiku.Zjistěte svou ip adresu rychleji než kdy předtím!

Inetco.cz

ADSL, garantovaný internet, VoIP, GSM – Nabízíme nejrůznější typy telekomunikačních služeb, jako jsou například zajištění přístupu k internetu, datové okruhy, hlasové služby na bázi TDM/VoIP a individuální privátní VPN/WAN řešení. Díky vybraným obchodním partnerům je společnost INETCO.CZ schopna nabídnout prakticky jakékoliv moderní typy připojení, od xDSL linek (ADSL/SDSL), bezdrátových PtP/PtMP spojů (v licencovaných či volných pásmech), až po připojení optickým či metalickým vedením.

Načítání trvalo 3.3216 sekund.