+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iPhonews - novinky ze svě

Klíčová slova: mobilní telefony, telekomunikace, technika

E-mail: meily@gravegame.net

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2010

Popis: Novinky o mobilním telefonování, mobilních telefonech a dalších kapesních zařízeních. Denně nové články, aktuality, videa a novinky z oblasti mobilních telefonů.. Novinky o mobilním telefonování, mobilních telefonech a dalších kapesních zařízeních.

Web: iphonews.cz

Další související informace

E-shop Mobilní telefony

mobilní telefony, příslušenství – Internetový prodej mobilních telefonů značek Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Samsung, LG, HTC, Apple iPhone. Příslušenství pro mobilní telefony - baterie, pouzdra, paměťové karty, headsety, handsfree sady do auta, GPS navigace. Splátkový prodej.

KatalogMobilu.cz

Mobilní telefony, mobily, komunikátory, mda, pda, – Katalog Mobilů je největší databází mobilních telefonů na českém internetu. Najdete zde aktuální i starší modely značek Nokia, Sony-Ericsson, Samsung, Motorola a další prodávající se v tuzemsku a také řadu mobilních telefonů, na které u nás v oficiální prodejní síti nenarazíte. Náš katalog slouží v první řadě k usnadnění orientace v dynamicky se měnícím prostředí mobilní komunikace a nabízí podrobné parametry jednotlivých modelů, obrázkovou galerii a další užitečné informace. Uživatelé mají možnost diskutovat o mobilních telefonech prostřednictvím našeho fóra.

Mobilní telefony

Mobilní telefony, mobily – I Vy byste rádi vlastnili nový mobil, ale nemáte peněz nazbyt? Nezoufejte, protože pokud využijete internetový obchod Telefonniraj.cz, tak si můžete i Vy pořídit mobil špičkové kvality za pár korun. Mobilní telefony za báječné ceny.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.