+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iPhonews - novinky ze svě

Klíčová slova: mobilní telefony, telekomunikace, technika

E-mail: meily@gravegame.net

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2010

Popis: Novinky o mobilním telefonování, mobilních telefonech a dalších kapesních zařízeních. Denně nové články, aktuality, videa a novinky z oblasti mobilních telefonů.. Novinky o mobilním telefonování, mobilních telefonech a dalších kapesních zařízeních.

Web: iphonews.cz

Další související informace

Displej mobilu

Displej, mobilní telefony, mobily, výběr – Stalo se vám někdy, že jste si koupili nový mobilní telefon a po chvíli jste ho museli vyměnit za úplně jiný? Jedním z důvodů nespokojenosti zákazníků bývá často nekvalitní displej. Naše stránky vám ale určitě poradí, jak při nákupu neprohloupit.

Opletalova-mobily.cz

mobily, mobilní telefony, opletalova – Prodej mobilních telefonů v eshopu, nebo v kamenném obchodu kousek od Václavského náměstí. Zboží Vám dodáme do 48 hodin po celé ČR. Udržujeme nízké ceny, které aktualizujeme každý den. Na veškeré zboží poskytujeme záruku 2 roky.

iPrestigio

mobilní telefony, tablety, navigace, čtečky knih, – iPrestigio - nabízíme mobilní telefony Prestigio a tablety Prestigio za příznivé ceny. U nás najdete rovněž čtečky knih, GPS navigace a příslušenství Prestigio. Veškeré zboží se zárukou 24 měsíců. Děkujeme za Vaši návštěvu.

Načítání trvalo 0.0776 sekund.