+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IT Magazín

Klíčová slova: Software, Hardware, Hry, Internet, Magazín

E-mail: itshai@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2008

Popis: Pravidelné zpravodajství ze světa počítáčů, her a internetu. Najdete zde různé zajímavosti, recenze her, hardwaru a softwarových programů. Vse ze sveta software, it a dalsi. TOP, novinka, ale jiste kvalitni

Web: itmagazin.cz

Další související informace

Finanční nezávislost

mlm, finanční, nezávislost, internet, práce, doma, – Celá ČR a SVĚT. Pokud se svými sny nezačnete něco dělat, tak stejně jako teď, budete za 5let hledat a zjistíte že neustále pouze sníte. Začít, je jediná možnost, jak své sny převést do reality. Podílím se na mezinárodním prodeji internetových domén s USA společností GDI, která je top50 v USA. Vše doma z obýváku a není nutná znalost Angličtiny. Tak jednoduché a přece tak efektivní. PC za mne pracuje i v době kdy už např. spím. Něco takového je fyzicky nemožné. Tak se začněte zajímat jak vydělat rychle a efektivně. Já,tuto možnost nabízím. Nebojte se změn ve Vašem životě, přivítejte je (telefonovat od 14-20hod). Více o projektu a veškeré kontakty na webu.

Rychlost připojení .net

Rychlost, připojení, internet – Změřtě si rychlost Vašeho připojení k internetu rychle a jednoduše, ať víte jak na tom jste! Po kliknutí na jediný odkaz ziskáte údaje o rychlosti Vašeho připojení, a to ve dvou formátech - rychlost Vašeho přípojení i rychlost stahování dat.

Xfire Fórum

xfire, IM, komunikace, forum, podpora, hry,diskuze – První česká neoficiální podpora komunikačního programu IM Xfire, který je určený zejména pro hráče počítačových her. Stránka obsahuje rady, návody, aktualizace, skiny, zvuky a denně aktivní českou podporu.

Načítání trvalo 0.2037 sekund.