+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IT-poradenství.cz

Klíčová slova: Sdílení a správa dokumentů online

E-mail: info@it-poradenstvi.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2010

Popis: Naším cílem je naučit podnikatele, firmy, vzdělávací a statní instituce využít potenciál internetu naplno, aby se stali konkurenceschopnými organizacemi v dnešním globálním světě. IT poradenství - symbióza online a offline světa.

Web: www.it-poradenstvi.cz/

Další související informace

Agentura NIKIA - reklama

reklama, ATL, BTL a online kampaně, public relatio – Full servisová reklamní agentura - specializujeme se na reklamu na internetu, na organizaci firemních akcí a tiskových konferencí. Zajistíme pro vás komplexní reklamní kampaň - online, print, TV, billboardy, CLV, mobilní reklama, atd.. Poskytujeme služby public relations, sponzoring. Dostaneme vaši reklamu na internet (bannery, kontextová a PPC reklama). Náš tým má dlouholeté zkušenosti z reklamy, médií i agentur. Nevíte jak na reklamu a komunikaci? Poradíme vám. Díky nám budete vidět!

Inkaso, správa pohledávek

Inkaso a správa pohledávek, půjčky, exekuce. – Inkaso pohledávek, správa pohledávek, půjčky, vyplácení exekucí, upomínkový servis, rešerše firem. Cash-flow je krví obchodu a společnost MEDIA GUIDE může Vaše cash-flow výrazně zefektivnit. Společnost vychází z dlouhodobých zkušeností v oblasti obchodu a služeb, financí a inkasa pohledávek.

Seriál Tisíc a jedna noc

Tisíc a jedna noc, online – Informace o seriálu Tisíc jedna noc najdete na našem webu www.tisic-a-jedna-noc.cz. Zajímají vás postavy nebo poslední a nejnovější epizody? U nás najdete archiv všech dílů tohoto seriálu a můžete si je shlédnout kdykoliv.

Načítání trvalo 2.5739 sekund.