+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ITpomoc.cz

Klíčová slova: hardware,software,hw,sw,servis,oprava,tiskárna,rou

E-mail: info@it-pomoc.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2010

Popis: Zabýváme se kompletní správou výpočetní techniky a internetu včetně bezdrátových sítí. Dále provádíme odborný servis a instalace hardware i software všeho druhu. Nabízíme veškeré zařízení, které potřebujete, jako například notebooky, PC sestavy, tiskárny a další zařízení. Poskytujeme konzultace v oblasti výpočetní techniky a navrhneme optimální řešení přímo pro Vás. Spravujeme firemní i domácí počítačové sítě. Poskytujeme tvorbu kvalitních internetových stránek a služby hostingu.

Web: www.it-pomoc.cz

Další související informace

CRM - D3Soft s.r.o.

crm,systémy,software – CRM může výrazně napomoci k úspěchu na stále více konkurenčním trhu, samozřejmě za předpokladu, že je naimplementováno správně. CRM může výrazně napomoci k úspěchu na stále více konkurenčním trhu, samozřejmě za předpokladu, že je naimplementováno správně.

NTBOOK.cz - noteboky

notebook,použitý,bazar,servis,BGA,reflow,reball – Prodej použitých notebooků s detailním popisem, fotografiemi a zárukou na funkčnost. Články a návody o DIY opravách a úpravách notebooků, profesionální rework (reflow - přetavení, reball - překuličkování) BGA obvodů (chipsety, GPU).

Počítačemb

software,hardware,sítě,tvorba webů a eshopů – Montáž a servis počítačů, správa počítačových sítí. Poradenské služby v oblasti hardware a software. Záchrana dat. Zajištění webhostingu. Tvorba a kompletní správa webových stránek a eshopů. Optimalizace Vašich webových stránek pro vyhledávače.

Načítání trvalo 0.3184 sekund.