+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

J. Kocourek, 3d grafika

Klíčová slova: reklama,grafika,grafický,grafik,3d,2d,vizualizace

E-mail: jaroslav.koc@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2011

Popis: Vyzkoušejte grafiku od Kocoura! Nabízím originální a chytlavé podání reklamy. Kombinací 3d a 2d grafiky vytvářím unikátní reklamní materiál pro web, tisk a televizní média. Tvořím realistické 3d vizualizace.

Web: kocour-design.com/

Další související informace

GENES Media - WebDesign

Design,Web,Grafika,Animace,Aplikace,Vývoj,3D – WebDesign, grafika, 3D grafika, vizuaizace a animace, vývoj aplikací a komplexní webové služby. Kvalitní webové prezentace a vše co k nim patří. Osobní přístup ke každému klientovi je samozřejmostí. SEO a SEM optimalizace bez vyjímky.

WWW stránky rychle a výho

webdesign,web design,reklama,www stránky – Být v současné době podnikatelem a nemít vlastní webové stránky není téměř myslitelné. A nezáleží na tom, jste-li menším živnostníkem, patří-li vám restaurace či penzion, nebo vyrábíte-li nábytek - stále větší procento potenciálnímch zákazníků prostě hledá místo, kde posléze utratí své peníze, na internetu. Vytvoříme pro Vás webové stránky rychle a za výhodnou cenu.

Fórum - KronnYDesigns CZ

design,grafika,design,adobe,photoshop,after effect – Fórum KronnyDesigns 2.0 CZ - shlédněte zde zajímavé informace ohledně tvorby webových stránek, vytváření videjí, obrázků, úpravě fotografií a mnoho dalšího! Spolupráce hlavně se softwarem od Adobe - Photoshop, After Effects i jiné.

Načítání trvalo 0.2630 sekund.