+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

J. Kocourek, 3d grafika

Klíčová slova: reklama,grafika,grafický,grafik,3d,2d,vizualizace

E-mail: jaroslav.koc@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2011

Popis: Vyzkoušejte grafiku od Kocoura! Nabízím originální a chytlavé podání reklamy. Kombinací 3d a 2d grafiky vytvářím unikátní reklamní materiál pro web, tisk a televizní média. Tvořím realistické 3d vizualizace.

Web: kocour-design.com/

Další související informace

Grafika a webdesign

grafika, webdesign, fotografie, hudba, skripty – Kupujte grafiku, fotografie, hudbu pro vaše internetové projekty. Také na digibanka.cz můžete své práce prodávat. Digibanka je server na kterém mohou grafici, fotografy, Webdizajneři nabízet k prodeji a zároveň kupovat fotografie, hudbu, skripty a mnoho dalších užitečných věcí.

Fórum - KronnYDesigns CZ

design,grafika,design,adobe,photoshop,after effect – Fórum KronnyDesigns 2.0 CZ - shlédněte zde zajímavé informace ohledně tvorby webových stránek, vytváření videjí, obrázků, úpravě fotografií a mnoho dalšího! Spolupráce hlavně se softwarem od Adobe - Photoshop, After Effects i jiné.

Reklamní noviny

reklama, affiliate, výdělek, partnerský, – Svět internetové reklamy pod lupou. Není možné na reklamu jen nadávat nebo žehrat na těžký život s obtěžující reklamou. S reklamou je třeba se naučit žít, naučit se, kdy a kde nám reklama může být prospěšná a kde se jí raději vyhnout.

Načítání trvalo 1.1834 sekund.