+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jablíčkář

Klíčová slova: apple macbook iphone imac ipod

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2008

Popis: Blog o produktech Apple, především o Macbooku, iPhonu, iPodu. Dočtete se tu o novinkách, recenze produktů, návody, tipy. Také zde bude pravidelné informace o aplikacích na iPhone z Apple Storu. Blog bude aktualizovaný pravidelně.

Web: jablickar.cz

Další související informace

iPad 2 e-shop

ipad 2, apple, iphone 4, ipad apple – Pořiďte si i Vy svůj vlastní iPad 2 za skvělou cenu. Pokud i Vy navštívíte internetový obchod ipad2eshop.cz, tak již zítra vlastnit svůj vlastní iPad 2. Nabízíme Vám skvělou cenu a krátkou dobu dodání.

iPhone, iPad ... Zdarma!

affiliate marketing, iPhone 4, iPad 2, iPod, Mac – Nový typ reklamy - affiliate marketing vám dá nový iPad 2, iPhone 4 a mnoho dalších vymožeností (notebooky, navigace, mobilní telefony, iPody, ...) Na těchto stránkách zjistíte, jak tento systém funguje.

iPhoneClinic

iphone servis, servis iphone, iPhone oprava, apple – I u tak kvalitních produktů jako je iPhone je potřeba dobře vědět, kam se obrátit v případě potřeby či nějaké nepříjemné nehody. U nás naleznete profesionální iPhone servis, který vás vytáhne i z takové šlamastiky jako je utopený iPhone. Takže pro nás i ta nejsložitější oprava iPhone není žádný problém, prostě iPhone opravy jsou to, co umíme nejlépe. Provádíme výměnu všech částí iPhone včetně displeje, mikrofonu, tlačítka on/off či výměnu Touche nebo home buttonu. Pokud vás potkalo u vašeho iPhonu, iPodu nebo iPadu například rozbité sklo, zaseklé tlačítko, nenabíjení se ze sítě nebo jakákoli další závada, nebojte se nás kontaktovat!

Načítání trvalo -97.50 sekund.