+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jaké to je.cz

Klíčová slova: zkušenosti, jaketoje.cz, produkty, služby, recenze

E-mail: sikmar@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2009

Popis: Sdílejme naše cenné zkušenosti s produkty a službami, jen tak zjistíme jaké to doopravdy vlastně je. Najděte si co Vás zajímá, podívejte se jak hodnotili ostatní a přidáním vlastní zkušenosti poraďte druhým.

Web: www.jaketoje.cz

Další související informace

Informace ze světa IT

IT novinky, Hardware, Software, Návody, Recenze – Informační portál o aktuálním dění v oblasti Informačních technologií. Recenze různých komponentů a programů. Návody k různým programům a přístrojům. Novinky ze světa internetu. Denně aktualizovaný obsah. S námi budete v obraze.

Tvorba webových stránek

tvorba webových stránek,tvorba www, webdesign,seo – Active webdesign se specializuje na tvorbu webových stránek a webdesign. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení webových stránek na míru. Vytvoříme poutavé a přehledné webové stránky, které jsou snadno dohledatelné.

ERP Orange Helios, D3Sof

software, IT, služby, ERP software – ERP systém s názvem Helios Orange je řešení pro střední společnosti, jež přináší efektivitu pro všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy. Nabízíme komplexní informační systém s řadou oborových řešení.

Načítání trvalo 0.0525 sekund.