+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JanKoWeb

Klíčová slova: software,recenze,návody,humor

E-mail: jk-web@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2012

Popis: JanKoWeb - návody, postřehy a rady ze světa software pro každého - počítačového laika i pokročilého uživatele. Recenze knih a humorná tvorba pro chvíle oddechu. Třeba veselé předělávky známých písní. Nemusí pršet, stačí když kape...

Web: jankoweb.tode.cz

Další související informace

ABX Software

software, internet, pokladní systém, počítače, – Společnost ABX software s.r.o. je zaměřená výlučně na software a pokladní systémy. Naší současnou náplní je vývoj a poskytování software pro restaurace, hotely, obchody, pro půjčovny a další typy provozů.

monitoring software free

Software, monitor, activity, external, person, sys – Monitoring system software captures screens shots of all accessed applications on pc while remain hidden in computer programs .System monitoring tool System monitoring tracks other user’s activities on your system easily and remains undetectable from their view. Monitor internet application traces children’s computer activities at home and informs parents by sending email. Monitoring software utility captures your kid’s online chats with other users on different social networking sites on pc.

E LINKX a.s.

software,sklad,xSklad,eshop,ERP systém,účetnictví – Softwarové produkty pro sklady xSklad, prodej zboží na internetu eshopy iDeal, ERP systémy, účetnictví a další. Zasíťování skladů, prodej hardwaru a podpora. Vyznačujeme se individuálním přístupem tak, abychom co nejlépe dokázali uspokojit vaše požadavky na software a pomohli vám obchodně růst.

Načítání trvalo 0.2555 sekund.