+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JanKoWeb

Klíčová slova: software,recenze,návody,humor

E-mail: jk-web@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2012

Popis: JanKoWeb - návody, postřehy a rady ze světa software pro každého - počítačového laika i pokročilého uživatele. Recenze knih a humorná tvorba pro chvíle oddechu. Třeba veselé předělávky známých písní. Nemusí pršet, stačí když kape...

Web: jankoweb.tode.cz

Další související informace

HodnoceniHer.cz

recenze, češtiny, preview, obaly,cheaty, hodnoceni – HodnoceniHer.cz / RecenzeHer.cz Velký katalog her - informace k několika tisícům herních profilů. Pokud znáte oblíbený zahraniční server gamerankings, tohle je mu velmi podobné s tím rozdílem, že vše je ve vašem rodném jazyce. Kromě velkého počtu recenzí a preview z CZ/SK herních serverů a s pravidelným zaznamenáním hodnocení z nejčtenějších českých počítačových magazínu (LEVEL, SCORE) jsou zde odkazy na: Češtiny, Návody, Cheaty, Dema, Videa, Obaly, Wallpapery. U každé hry jsou přidány screenshoty bez vodoznaku, datum vydání, odkazy na homepage, výrobce, info o slevách, video ze hry atd.

ABX Software

software, internet, pokladní systém, počítače, – Společnost ABX software s.r.o. je zaměřená výlučně na software a pokladní systémy. Naší současnou náplní je vývoj a poskytování software pro restaurace, hotely, obchody, pro půjčovny a další typy provozů.

Surfuju.cz

domána,hosting,básně,návody,recenze,akce,soutěže – Zábavně informační portál, kde najdete informace ze světa internetu v podobě zajímavých článků, recenzí a návodů, dále encyklopedii internetových pojmů, přehled akcí na domény a hostingy, zábavné soutěže a pro potěchu ducha i sbírku básní.

Načítání trvalo 0.0889 sekund.