+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové dětské tábory

Klíčová slova: jazykové dětské tábory, jazykový tábor

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2012

Popis: Máte starosti, zda své ratolesti na jazykové dětské tábory pustit? Jazykové dětské tábory probíhají pod vedením vysoce kvalitních pedagogů, kteří prošli zdravotnickým kurzem a dokážou si poradit v jakékoliv situaci. V našem institutu navíc funguje unikátní systém měření kvality, který zaručuje, že máme úroveň odpovídající našemu světově uznávanému jménu. Zeptejte se nás na jazykové dětské kurzy a myslete tak na budoucnost Vašich dětí.

Web: www.tabory-mladez.cz

Další související informace

Duchonka Land tábory

letné detské tábory, bezpečné tábory, Duchonka – Atraktívny zážitkový program letného detského tábora zameraný na celkový oddych detí a načerpanie energie cez prázdniny. Tábor je určený pre mládež vo veku 7-15 rokov v bezpečnom, uzavretom a oplotenom areáli Duchonka Land.

Dětské tábory 2013

Dětské tábory 2013, Letní dětský tábor 2013, – Děti bez hranic jsou zkušený provozovatel akcí pro děti a rodiny s dětmi. Pořádáme letní dětské tábory 2013, zimní dětské tábory 2013 a tábory pro rodiče s dětmi (letní i zimní). Letní tábory 2013, zimní tábory 2013 a tábory pro rodiče s dětmi děláme pro radost dětí, rodičů a našich vedoucích.

Načítání trvalo 0.0840 sekund.