+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové dětské tábory

Klíčová slova: jazykové dětské tábory, jazykový tábor

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2012

Popis: Máte starosti, zda své ratolesti na jazykové dětské tábory pustit? Jazykové dětské tábory probíhají pod vedením vysoce kvalitních pedagogů, kteří prošli zdravotnickým kurzem a dokážou si poradit v jakékoliv situaci. V našem institutu navíc funguje unikátní systém měření kvality, který zaručuje, že máme úroveň odpovídající našemu světově uznávanému jménu. Zeptejte se nás na jazykové dětské kurzy a myslete tak na budoucnost Vašich dětí.

Web: www.tabory-mladez.cz

Další související informace

Agentura PAC

letní tábory, letní tábor – Agentura PAC - specialista na dětskou rekreaci. Zaměřujeme se na letní tábory pro děti od 6 do 15 let. Nadstandardní ubytování a péče o děti, strava 6krát denně, autobusová doprava, výjimečný program.

FunToSee - dekorace

dětské dekorace, samolepky, dekorační prvky – Samolepky a dekorační prvky FunToSee pomohou z vašeho dětského pokoje vytvořit zázračné místo plné veselých postaviček a obrázků, které budou mít pozitivní vliv na rozvoj smyslového vnímání a fantazie vašich dětí.

Lingua Centr jazyk. škola

jazyková škola, výuka jazyků, jazykové kurzy, poma – V Olomouci, Prostějově, Přerově, Teplicích a Zlíně pořádáme jazykové kurzy pro veřejnost, pomaturitní studium a FAST TRACK. Po celé ČR zajišťujeme individuální a firemní výuku, překlady a tlumočení.

Načítání trvalo 2.6914 sekund.