+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jednoduché programovanie

Klíčová slova: programovanie, zrýchlenie PC, PC, návody pre PC ,

E-mail: martin.svetit.tk@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2010

Popis: Jednoduchá výučba programovania pomocou video-návodov. Na stránke si tiež môžete stihnúť rôzne programy ktoré zrýchlia PC alebo prispejú k bezpečnosti PC. Na stránke ešte nájdete rôzne tipy a triky ako na PC

Web: www.mato-vb.webnode.sk

Další související informace

Paměti v počítačích

paměť, RAM, RWM, CACHE, FLASH, CMOS, SDRAM, – Elektronicky zaměřený web o pamětech. Popsány principy zápisu i čtení v paměti. Paměti jsou rozděleny podle technologie, způsobu čtení, zápisu a práce s daty. Vysvětleny rozdíly mezi statickou a dynamickou pamětí a jejich principiální schéma.

PR clanky - seo-piar-clanky.eu

PR články, reklamní články, SEO články, – Kvalitní reklamní PR články pro vaši propagaci na internetu. Čtivé a poutavé PR články, které vám přivedou zákazníky a prezentují vaše produkty a služby. Seo články vám zajístí relevantní zpětné odkazy pro vyhledavače.

vorba www stránek, tvorba

tvorba www stránek, tvorba firemního stylu, logo, – UniAD je kreativní grafické a webové studio poskytující komplexní internetové služby. Mezi hlavní služby patří tvorba www stránek, tvorba firemního stylu (loga, logotypy, vizitky) či internetový marketing (SEO, PPC, copywriting).

Načítání trvalo 0.2408 sekund.