+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JH-Pocitace.cz - nejlevně

Klíčová slova: Počítač, tiskárna, satelit, monitor, antény, alarm

E-mail: Info@jh-pocitace.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2009

Popis: Projekce, prodej, montáž, servis a revize : Počítače, tvorba internetových aplikací, zabezpečovací a kamerové systémy, pohony bran a vrat, digitální a satelitní televize, domácí automatizace, projekce.

Web: www.jh-pocitace.cz

Další související informace

Digitální tisk, ofsetový

tisk, tiskárna, digitální tisk, ofsetový tisk – Jak zadat tiskovinu do výroby? Srovnání a rozdíly mezi digitálním a ofsetovým tiskem. Co se vyplatí tisknout ofsetem a co digitálem? Neprodělejte na tisku vizitek, letáků, katalogů a dalších typů tiskovin.

Ing. Miroslav Štefaník

PC, Notebook, Tiskárna, Server, Router, Switch – Návrhy, realizace a správa počítačových sítí. Dodávky, instalace a servis výpočetní techniky - HW, SW, spotřební materiál. Tvorba a správa webu, webhosting. Zakázkový vývoj SW, VBScript, PHP, MySQL. Poradenství.

Pozadia na plochu pc

pozadia,tapety,HD,3D,na,pracovnú,plochu,pc,počítač – PC Pozadia a tapety na plochu počítača zadarmo : 3D a HD pozadia, android, apple, krajinky, autá, z hier a filmov, abstraktné, umelecké, anime, architektúra, príroda, windows, zvieratá a sexi pozadia na plochu.( FREE DOWNLOAD WALLPAPERS )"

Načítání trvalo 0.2825 sekund.