+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiří Jansa

Klíčová slova: 3D grafika, 3D animace

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2007

Popis: Webdesign a tvorba 3D animace, 3D grafika. Portfolio Jiří Jansa to je 3D grafika, 3D animace, 3D modely, 3D design, 3D vizualizace.

Web: www.jansajirka.wz.cz

Další související informace

Loga pro Vás

Logo, vizitka, firemní papír, návrh, grafika, – Grafický návrh a zpracování firemního loga, vizitky atd . . . Levně, rychle a kvalitně. Spolupráce s klientem 24 hod denně. Přepracování staršího loga za bezkonkurenční ceny. Při dlouhodobé spolupráci slevy a výhody.

wwwTrh

Programování, grafika, kódování, brigády, design – Web o moderním způsobu bussinesu. Nabídky IT služeb v oblasti programování (PHP, C/C++, .NET, ... ) Nabídky v oblasti kodérských prací. Nabídky v oblasti grafických a designerských prací. Nabídka webhostingových služeb. Zakázky z oblasti grafických a designerských prací. Zakázky z oblasti koderských prací. Zakázky pro programátory PHP, C/C++, .NET apod. Nabídka pracovních příležitostí (HPP, brigády, apod.)

František Burda, webdesign, grafika, logo

webdesign, reklama, grafika, logo – Grafické návrhy webových stránek, návrhy tiskovin, tvorba loga. Řešení firemního stylu a kreslená grafika. Řada referencí z oboru. Jednání s klientem a funkčnost na prvním místě.

Načítání trvalo 0.0520 sekund.