+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K2 atmitec s.r.o.

Klíčová slova: Software, podnikový informační systém

E-mail: jana.svardalova@k2atmitec.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2008

Popis: Nabízíme výkonný podnikový informační systém pro malé, střední i velké společnosti. K2 Business, K2 Professional, K2 Enterprise. Přehled o dokladech, přizpůsobení potřebám uživatelů, spolupráce s ostatním softwarem. ERP, podpora, zaškolení.

Web: www.k2atmitec.cz

Další související informace

SolidCAM Xpress

strojírenství, software, obrábění, CAD, CAM – Více než deset let je SolidCAM certifikován jako Gold Partner SolidWorks, nejrozšířenějšího 3D CAD systému a světě. Nyní přichází SolidCAM s verzí Xpress, která přináší špičkovou kvalitu do řízení obrábění za velmi příznivou cenu.

BüroKomplet

Helios, Prostějov, BüroKomplet, informační systém – Společnost BüroKomplet, s.r.o. v Prostějově se specializuje na informační systém Helios. Jsme autorizovaným partnerem společnosti Asseco Solutions, a.s. - Gold partner. Tato pozice zaručuje dokonalou podporu a všeobecně lepší podmínky pro naše klienty.

Ekonomický a informační

ekonomický systém, účetní software, informační sys – Dodáváme ekonomický a informační systém Pohoda. Pro ekonomický systém Pohoda jsme certifikovaným servisním střediskem. Dále dodáváme personalistiku a mzdy PAMICA, knihu jízd a další ekonomický, právní (WINLEX) i jazykový software .

Načítání trvalo 0.0586 sekund.