+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K2 atmitec s.r.o.

Klíčová slova: Software, podnikový informační systém

E-mail: jana.svardalova@k2atmitec.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2008

Popis: Nabízíme výkonný podnikový informační systém pro malé, střední i velké společnosti. K2 Business, K2 Professional, K2 Enterprise. Přehled o dokladech, přizpůsobení potřebám uživatelů, spolupráce s ostatním softwarem. ERP, podpora, zaškolení.

Web: www.k2atmitec.cz

Další související informace

Trigis s.r.o.

ekonomický software, ekonomický systém – Kompletní podnikový ekonomický systém, účetní software, CRM, ERP. Vývoj zakázkových aplikací pro řízení firmy, údržba informačního systému Altus VARIO.

Software Pohoda 2010

informační systém Pohoda, ekonomický systém Pohoda – Prodej, instalace, konzultace a zaškolení informačního systému Pohoda od společnosti Stormware s.r.o. Internetový obchod Naše administrativa.cz nabízí veškeré dostupné verze. Software je možné si objednat na dobírku či osobně vyzvednout na Praze 9.

Ekonomický a informační

ekonomický systém, účetní software, informační sys – Dodáváme ekonomický a informační systém Pohoda. Pro ekonomický systém Pohoda jsme certifikovaným servisním střediskem. Dále dodáváme personalistiku a mzdy PAMICA, knihu jízd a další ekonomický, právní (WINLEX) i jazykový software .

Načítání trvalo 0.0605 sekund.