+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kalendář Naplánuj to!

Klíčová slova: kalendář, jmen, svátky, svátek, plánovací, diář

E-mail: info@megadesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2008

Popis: Kalendář Naplánuj to. Online plánovací kalendář pro práci i volný čas. Webový kalendář umožňuje listování a přecházení na libovolné datum, zobrazuje jména a svátky. Plánována je předpověď počasí a další funkce. Přehledný kalendář jmen a svátků. Psí kalendář. Další kalendáře přibývají.

Web: www.naplanuj-to.cz

Další související informace

Skolacek.net

Školáček, školáček.net , program, mateřská školka – Školáček.net je internetový program navržený k usnadnění práce a zkvalitnění služeb v mateřských školkách. Nabízí nejenom přehledné vedení informací o dětech a jejich docházce, ale také celou řadu dalších funkcí.

colornet - Wifi internet

vodnany, internet,colornet, bezdratovy, wifi – Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech a okolí.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Načítání trvalo 0.2907 sekund.