+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kalhoty

Klíčová slova: kalhoty, punčocháče, džíny, rifle,kamaše

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2011

Popis: Nejstarší doklady o používání kalhot nacházíme u kočovných euroasijských nomádů jako byli iránští Skythové, Sarmati, Dákové nebo Achaimenovští peršané.Nejstarší doklady o používání kalhot nacházíme u kočovných.

Web: www.kalhoty.biz

Další související informace

Dámské jeans

dámské jeans, dámské džíny, Diesel, Replay – Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů.Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů. Již byl avizován návrat jeans do zvonu, ale ještě se objevují úzké jeans „ Jeggings“ i rovné střihy nohavic

Outdorové oblečení Northland

Outdorové Kalhoty, Bundy, Batohy, Stany, Spacáky – V našem eshopu naleznete outdorové, zimní a lyžařské oblečení a doplňky firmy Northland. Pro naše bundy, kalhoty, batohy, stany, spacáky a jiné outdorové vybavení používáme pouze kvalitní materiály jakou jsou např. Xenotex a Exotherm. Základní filozofií firmy NORTHLAND je dlouhodobé partnerství se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli. Tyto vyjímečné vztahy jsou základem dlouhodobého úspěchu. Společnost NORTHLAND je od samého začátku čistě soukromá, rodinná firma. Stejně tak firma CZECH NORTHLAND, působící na českém trhu od roku 1992, si zachovává tento statut a plně se ztotožňuje s filozofií mateřské firmy.

Rock Point - Outdoor Exp

bundy, kalhoty, batohy, camping, stany, spacáky, – E-shop specializující se na outdoorové oblečení a vybavení.Stany, spacáky, boty, kola, lyže a vše potřebné pro outdoor aktivity. Osvědčené značky: Hannah, Keen, Haglöfs, Julbo a další. Široká síť kamenných prodejen v ČR.

Načítání trvalo 2.4227 sekund.