+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kalhoty

Klíčová slova: kalhoty, punčocháče, džíny, rifle,kamaše

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2011

Popis: Nejstarší doklady o používání kalhot nacházíme u kočovných euroasijských nomádů jako byli iránští Skythové, Sarmati, Dákové nebo Achaimenovští peršané.Nejstarší doklady o používání kalhot nacházíme u kočovných.

Web: www.kalhoty.biz

Další související informace

Wolfgang - outdoor bundy

outdoor vybavení, bundy, spacáky, kalhoty, batohy – Wolfgang vyrábí a prodává outdoorové vybavení jako bundy, kalhoty, spacáky, batohy a mnoho dalšího drobného vybavení do přírody a turistiku. Wolfgang vyrábí z materiálů Polartec, Dura-on, Air-tec, Gelanots a další profiy materiály pro outdoor.

Dark Biker motoshop

moto výbava, bundy, boty, helmy, kalhoty, rukavice – Nabízíme vám jedinečné a originální moto oblečení a vybavení americké značky Xelement, helmy značek Bieffe, THH, Jebs a Outlaw, které ocení všichni motorkáři. Vyberete si u nás především ze stylu chopper, cruiser, touring a okrajově také motokros.

Hip Hop oblečení

Hip Hop, oblečení, kalhoty, tepláky, kšiltovky – Web se věnuje informacím a fotkám z oblasti moderního Hip Hop oblečení. Máte rádi moderní oblečení? Buďte středem pozornosti a vystupte z šedivé řady uniformovaného oblékání. V eshopu Queens.cz si můžete vybrat z obrovské nabídky kvalitního Hip Hop oblečení.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.