+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KAPIK web interactive

Klíčová slova: webové stránky,redakční systém,eshop,optimalizace

E-mail: david@kapral.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2010

Popis: Poskytujeme komplexní služby z oblasti webových aplikací. Zaměřujeme se především na tvorbu internetových stránek, webdesign, redakční systémym e-commerce řešení (eshopy) a optimalizaci pro vyhledávače.

Web: www.kapral.eu

Další související informace

Sk-web.eu WebDesign

cms,e-shop,eshop,elektronicky obchod,redakcny syst – Sk-web.eu sa zameriava na trvorbu webdesignu, elektornický obchod e-shop ,cms a skaldové hospodárstvo.K dispozícii je množstvo funkcií ako odoslanie emailu, odoslanie sms pri prijatí objednávky, spätné odoslanie potvrdzovacieho emailu klientovi a podobne.

Jan Škvařil - www stránky

Jan Škvařil,tvorba webu,webové stránky,webdesign – Jan Škvařil - tvorba webových stránek od grafického návrhu, přes kódování do HTML a CSS až po spuštění kompletně funkčního webu. Kromě toho se zaměřuji na programování webových (v jazyce PHP) či okenních (v jazyce C#) aplikací.

Tvorba webových stránek

web stránky,webové stránky,tvorba webů,tvorba web – Zabýváme se tvorbou webových stránek a aplikací s vysokým důrazem na kvalitu za rozumnou cenu. Naše webové stránky a aplikace vynikají vysokou seo optimalizace a uživatelskou přívětivost. Našim hlavním cílem je aby každý námi zhotovený projekt dosahoval vysoké kvality zpracování ale zároveň aby byl cenově dostupný i pro drobné podnikatele nebo začínající živnostníky. Každy náš projekt má vlastní správu obsahu s možností mít neomezené množství uživatelů s různými oprávněními pro změnu obsahu. Kdy změna nebo přidaní nového obsahu je snadná a uživatelsky velmi přivětivá. Další kladným rysem našich projektů je jejich možnost rozšíření a doplnění novými funkcemí do již běžících projektů. A tak nemusíte mít obavy že v budoucnu nebude možné přidat nové funkce. A díky tomu máte možnost jak budete rust Vy tak aby rostli s Vámi i Vaše webové stránky a otvírali Vám dveře nových přiložitosti pro Váš obchod. Kvalitní webové stránky a SEO optimalizace jsou jedním z nejdůležitějších prvků pro úpěšný online obchodní model. Proto pomáháme našim zakazníků s registrací do vyhledávaču a katalogu. Jedná se sice o mravenčí práce ale zato se nám odmnění vysokou navštěvností Vaších stránek a Vaší spokojeností. A o Vaší spokojenost nám jde v první řadě.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.