+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KAPIK web interactive

Klíčová slova: webové stránky,redakční systém,eshop,optimalizace

E-mail: david@kapral.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2010

Popis: Poskytujeme komplexní služby z oblasti webových aplikací. Zaměřujeme se především na tvorbu internetových stránek, webdesign, redakční systémym e-commerce řešení (eshopy) a optimalizaci pro vyhledávače.

Web: www.kapral.eu

Další související informace

Sk-web.eu WebDesign

cms,e-shop,eshop,elektronicky obchod,redakcny syst – Sk-web.eu sa zameriava na trvorbu webdesignu, elektornický obchod e-shop ,cms a skaldové hospodárstvo.K dispozícii je množstvo funkcií ako odoslanie emailu, odoslanie sms pri prijatí objednávky, spätné odoslanie potvrdzovacieho emailu klientovi a podobne.

Redakční systém ALTOS

publikační systém,CMS,redakční systém, modulární – Modulární publikační systém ALTOS (redakční systém, CMS) umožňuje jdnoduchou a intuitivní správu webu. Díky WYSIWYG editoru budou vaše stránky stále aktuální a tvorba nových stránek a úprava bude přes publikační systém ALTOS hračkou.

Systém AiPublisher

redakční systém, publikační systém – Komplexní a výkonný redakční systém, modulární řešení, plná uživatelská podpora. Veliké množství již hotových modulů. Tvorba webu bez znalostí programování z prostředí internetového prohlížeče i pro počítačové laiky.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.