+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KAPIK web interactive

Klíčová slova: webové stránky,redakční systém,eshop,optimalizace

E-mail: david@kapral.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2010

Popis: Poskytujeme komplexní služby z oblasti webových aplikací. Zaměřujeme se především na tvorbu internetových stránek, webdesign, redakční systémym e-commerce řešení (eshopy) a optimalizaci pro vyhledávače.

Web: www.kapral.eu

Další související informace

Redakční systém Saluki

Redakční systém, SEO, Webdesign – Redakční systém Saluki - od profesionálů. Modulární, škálovatelný, komplexní, bezpečný - pro uživatele intuitivní a snadno ovladatelný. Redakční systém Saluki je nasazen na webech měst, obcí, státních organizacích, státních i soukromých podniků, škol, NGO apod.

Tvorba www na míru.

webové stránky,redakční systém,joomla,seo – Tvorba webových stránek, instalace redakčních systémů (CMS), E-shopu virtuemart, Seo optimalizace, registrace do 40 katalogů a 20 vyhledávačů, zprostředkování webhostingu a registrace domény zdarma.

Jan Škvařil - www stránky

Jan Škvařil,tvorba webu,webové stránky,webdesign – Jan Škvařil - tvorba webových stránek od grafického návrhu, přes kódování do HTML a CSS až po spuštění kompletně funkčního webu. Kromě toho se zaměřuji na programování webových (v jazyce PHP) či okenních (v jazyce C#) aplikací.

Načítání trvalo 0.0865 sekund.