+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karsa Monitor - sledování

Klíčová slova: sledování cen, porovnávání cen

E-mail: info@karsa.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Profesionální desktopová aplikace pro sledování a porovnávání cen v konkurenčních eshopech. Možnost sledovat a porovnávat automaticky ceny konkurence a nastavení svých odpovídajících cen. Správná cenová strategie je klíč k větším prodejům.

Web: www.karsa-monitor.cz

Další související informace

Sledování a monitoring vo

sledování vozidel, monitoring vozidel, online GPS – Společnost TRUCK CENTRUM RS s.r.o. je specialistou na online GPS sledování vozidel. Webdispečink je komplexní internetová aplikace zajišťující přehlednou a ucelenou správu vozového parku. Sledování a monitoring vozidel, webdispečink.

Rychlá dodávka plynu

plyn, srovnání cen plynu – Domácnosti v dnešní době řeší jednu otázku, a ta zní, kde je možné v ušetřit. Odpovědí se nabízí hned několik, a my Vám zde nabídneme hned jednu z těch nejdůležitějších, a tou je energetika. V energetice se v dnešní době dá ušetřit zhruba o 10%.

Prime Energy Global s.r.o

porovnání cen plynu, srovnání cen plynu, srovnání – Nabízíme nezávislé porovnání cen plynu a elektřiny s možností výběru nejvýhodnější ceny energií a dodavatele. Srovnání cen elektřiny a plynu pomocí online kalkulačky. Umožňujeme také samotnou změnu dodavatele a to buď online, nebo za asistence experta na telefonu.

Načítání trvalo 0.0717 sekund.