+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karsa Monitor - sledování

Klíčová slova: sledování cen, porovnávání cen

E-mail: info@karsa.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Profesionální desktopová aplikace pro sledování a porovnávání cen v konkurenčních eshopech. Možnost sledovat a porovnávat automaticky ceny konkurence a nastavení svých odpovídajících cen. Správná cenová strategie je klíč k větším prodejům.

Web: www.karsa-monitor.cz

Další související informace

Porovnávání zboží

zboží, vyhledávač, srovnání cen, porovnávání – Porovnávejte tísíce výrobků, vyberte si ten nejlevnější a zároveň nakupte ve spolehlivém obchodě. Připište názor, zhodnoťte nebo jen prohlížejte, co dnes letí a co kupují ostatní. Pridajte i vy sve shopy

Proč je třeba se pojistit

cesta,zahraničí,pojištění,sovnání cen – Tyto stránky přináší vysvětlení toho, proč je potřeba se do zahraničí pojistit i jaká existují připojištění. Radí, jak si jednoduše sjednat cestovní pojištění na internetu a srovnání cen produktů jednotlivých pojišťoven.

Kupi.cz

Kupi.cz, srovnávač cen, slevy, akce, potraviny – Kupi.cz je internetový srovnávač cen potravin, drogerie a dalšího zboží z hypermarketů, supermarketů a ostatních prodejen z celé České republiky. Vyberte si zde nejvýhodnější nabídku svého oblíbeného výrobku a ušetřete za svůj nákup.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.