+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kasy pro hospody, restaur

Klíčová slova: kasa pokladna pokladny kasy

E-mail: info@kasa-pokladny.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2009

Popis: Kasa, pokladny, dotyková kasa pro všechny typy obchodů, Registrační kasy, dotykové pokladny pro bary, kasa do herny,restaurační pokladny a další. Pokladní zásuvka, pokladní tiskárna, další pokladní periferie.

Web: www.kasa-pokladny.cz/

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Kuponer

slevové kupóny, slevové kódy, slevové kupóny kasa – Nabízíme vám celou řadu slevových kupónů a kódů, které můžete využít ve spoustě obchodů v ČR. Nejen slevové kupóny, ale i spoustu zajímavých tipů na akce, které na internetu probíhají, naleznete na Kuponeru.

Načítání trvalo 0.0736 sekund.