+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kasy pro hospody, restaur

Klíčová slova: kasa pokladna pokladny kasy

E-mail: info@kasa-pokladny.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2009

Popis: Kasa, pokladny, dotyková kasa pro všechny typy obchodů, Registrační kasy, dotykové pokladny pro bary, kasa do herny,restaurační pokladny a další. Pokladní zásuvka, pokladní tiskárna, další pokladní periferie.

Web: www.kasa-pokladny.cz/

Další související informace

Pokladní systémy MIKROPAD

pokladní systémy, registrační pokladny – Nabídka produktů a software pro hotely, restaurace a obchody. Registrační pokladny, pokladní systémy, digitální váhy včetně školení a odborného poradenství. Naše společnost MICROPAD nabízí kvalitní Software, péči týmu školených odborníků, výbornou kvalitu služeb a především velmi výhodné ceny.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Kabelky z rejnočí kůže

peněženky, kabelky, opasky, šperky, mořské perly – Internetový obchod Rejnok s luxusními peněženkami, kabelkami a opasky z exotické rejnočí a hadí kůže. Najdete zde také šperky z pravých mořských perel, náhrdelníky se žraločími zuby, orchideje ve zlatě a zapalovače z rejnočí kůže.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.