+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KatalogTiskaren.cz

Klíčová slova: Tiskárny, multifunkční zařízení, laserové tiskárny

E-mail: reklama@hyperinzerce.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2009

Popis: Katalog Tiskáren je jednou z největších databází tiskáren na českém internetu. V našem katalogu naleznete aktuální i starší modely černobílých i barevných tiskáren, inkoustové tiskárny, laserové tiskárny, jehličkové tiskárny, multifunkční i velkoformátové tiskárny od světoznámých výrobců jako např. HP, Canon, Epson, Brother a další. Mimo podrobných parametrů a fotogalerie jednotlivých modelů máte možnost ke každému modelu diskutovat prostřednictvím našeho fóra.

Web: www.katalog-tiskaren.cz

Další související informace

MaJa Webdesign

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, www s – Máte již své webové stránky? Jsou Vaše stávající kvalitně zpracované? Jsou dohledatelné? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět a problémy vyřešit! Aby měly webové stránky smysl, musejí být správně vytvořené. Svěřte jejich tvorbu nám a my Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost.

Software pro advokátní a právní kancelář

advokátní kancelář, advokátní kanceláře, – Systém pro advokátní kanceláře. Správa dokumentů a kauz pro advokátní praxi. Software pro advokátní kancelář Acta Safe. Bezpapírová advokátní kancelář - systém pro ukládání dokumentům ke kauzám, hlídání termínů, upozornění do MS Outlook. Generování faktur podle číselné řady z knihy vydaných faktur. Informační systém pro právní a advokátní kanceláře Acta Safe, který eviduje kauzy jako zakázky. Ke kauze je možné nominovat pracovní / projektový tým a prostřednictvím systému pro správu dokumentů v advokátní kanceláři pracovní tým řídit. Acta Safe - Software pro advokátní kanceláře, správa dokumentů a kauz pro právní kancelář. Správa kauz, hlídání termínů a automatické generování faktur (kniha vydaných faktur). Dokumenty on-line okamžitě, kdykoliv po ruce.

Půjčovna kopírek, barevných i černobílých multifunkcí a plotrů

multifunkční kopírky, plotry, laserové tiskárny – Firma Alwer office poskytuje komplexní služby v oblasti kancelářské a výpočetní techniky. Černobílé kopírky, barevné multifunkční stroje, laserové tiskárny a plotry k pronájmu, odbornost, kvalita a rychlost za přijatelnou cenu.

Načítání trvalo 0.2606 sekund.