+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Knotdesign.cz

Klíčová slova: knotdesign,html,css,Lukáš Pavel,Ledenice

E-mail: knotdesign@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: Kodér HTML, CSS a grafik na volné noze Lukáš Pavel zabívající se tvorbou webových stránek a grafiky. Nabízím tvorbu statických, dynamických webových stránek, eshopů a grafiky na míru již od 2000,- Kč.

Web: www.knotdesign.cz/

Další související informace

Školení tvorby www

školení tvorby webových stránek,php,mysql,html,css – Nabízíme profesionální školení tvorby webových stránek, školení PHP, školení MySQL, školení XHTML a CSS. Můžete si vybrat ze široké nabídky různých druhů školení. Součástí naší nabídky je také tvorba webových stránek.

Webové stránky Blo-gros

tvorba,internetové,stránky,webové,webdesign,html – Tvorba levných internetových stránek pro malé a střední podniky. Kvalitní a jednoduchý webdesign, zařízení webhostingu pro Vaše webové stránky. Použití klasických technik tvorby internetových stránek jako je PHP, CSS a samozřejmě HTML.

chaotics

herní portál,portál,portal 2,css,cs,ps vita,vita – Herní portál se zaměřením na herní průmysl a vše kolem her na našem portálu také naleznete pravidelně vydávaný herní magazín, který pobaví a poučí. Je vydáván každý měsíc. Poskytujeme prostor pro váš názor na dění kolem PC a HER.

Načítání trvalo 0.2912 sekund.