+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kódování xhtml, css šablo

Klíčová slova: kódování xhtml css template theme joomla wordoress

E-mail: schranka.alex@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2009

Popis: Převod PSD grafického návrhu webových stránek do validního XHTML, CSS kódu. Kódování šablon pro CMS Joomla a wordpress. Ceny šablon již od 300 kč. Pčevod stávajících šablon na joomla template nebo wordpress.

Web: aionplayers.cz/kodovani/index.html

Další související informace

Tomáš Sejkora

tvorba webových stránek, webdesign, kódování – Portfólio Tomáše Sejkory | freelance webdesigner. Tvorba webdesignu, kódování šablon webových stránek a kompletní zpracování webových stránek(PSD + XHTML/CSS). Možnost použití vlastního redakčního systému pro snadnou správu webu.

Lymfodrenážní masáže

lymfodrenážní masáže, masáže hlavy, masáže, masáž – Kosmetická lymfodrenážní masáž hlavy, obličeje a krku, relaxace, zdraví, krása a aktivace energie v jednom ošetření. Kosmetická lymfodrenážní masáž hlavy, obličeje a krku patří mezi novodobý úkon v kosmetické praxi, je orientována na lymfatický systém, který stimuluje a tím zlepšuje tok lymfy.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.