+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kódování xhtml, css šablo

Klíčová slova: kódování xhtml css template theme joomla wordoress

E-mail: schranka.alex@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2009

Popis: Převod PSD grafického návrhu webových stránek do validního XHTML, CSS kódu. Kódování šablon pro CMS Joomla a wordpress. Ceny šablon již od 300 kč. Pčevod stávajících šablon na joomla template nebo wordpress.

Web: aionplayers.cz/kodovani/index.html

Další související informace

Petr Gräf - portfolio

tvorba www,tvorba webu, programovani, kodovani – Petr Graf - kodér a programátor webových stránek. Při tvorbě e-shopů, redakčních systémů a www stránek využívám především PHP, XHTML, CSS, JavaScript a jQuery. Všechny stránky jsou tvořeny dle standartu W3C.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Načítání trvalo 3.4986 sekund.