+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kompletní IT na Zličíně

Klíčová slova: počítače, PC, HTPC, servis, prodej, internet

E-mail: info@metropolezlicin.info

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: Prodej a servis PC a HTPC, návrh a realizace počítačových drátových i bezdrátových (wifi) sítí. Instalace operačních systémů, odvirování a údržba PC. Více informací a nabídku služeb naleznete na webové stránce.

Web: www.metropolezlicin.info

Další související informace

Digitální TV, internet

satelitní televize, kabelová televize, internet – Digitální kabelová televize, analogová kabelová televize, elektronický programový průvodce, digitální kvalita obrazu a zvuku, možnost kombinace tématických a prémiových balíčků, jednoduché připojení a užívání služby

Svět internetu

počítače, internet, rozhovory, IT, magazín – Nejnovější události ze světa IT. Internet, počítače, rozhovory se zajímavými osobnostmi českého internetu, diskuze o PC, průzkumy a další. Tak neváhejte a navštivte náš web ještě dnes a uvidíte, že se dozvíte mnoho zajímavých informací.

Mobilní inventura

Repsale, mobilní, prodej, prodejní, objednávkový – Software pro mobilní evidenci majetku a inventarizaci skladových zásob pro platformu WinMobile/WinCe, terminaly Motorola. Software pracuje se snímačem čárového kódu, s seznamem karet majetku a lokaci, umožňuje provést inventuru majetku v terénu.

Načítání trvalo 0.0786 sekund.