+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kompletní správa sítě

Klíčová slova: správa sítě, servis pc,servis tiskáren, it

E-mail: marketing@techmax.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. z??? 2010

Popis: Kompletní správa sítě, outsourcing IT, vzdálený přístup, vpn. Servis pc, opravy tiskáren, záchrana dat. Zajistíme chod počítačové sítě, zálohování, správu e-mailu, technickou podporu. S důrazem na potřeby vašeho podnikání. Více na www.techmax.cz

Web: www.techmax.cz

Další související informace

Správce sítě a IT manager

správa, správce, sítě, počítače, výpočetní, IT – Správce sítě a výpočetní techniky, administrátor a manažer IT. Profesionální správa sítě a výpočetní techniky pro malé a střední firmy do 150 počítačů na platformě Microsoft Windows s důrazem na bezpečnost, spolehlivost, uživatelský komfort a nízké provozní náklady. Dlouhodobá spolupráce za měsíční paušál pokrývající kompletní outsourcing IT neboli externí správu firemních PC a celé počítačové sítě. Kvalifikované poradenství pro posuzování nabídek, investice, výběrová řízení, školení personálu a jednorázové výjezdy jako pohotovostní administrátor IT. Bohatá praxe v oboru a plynulá angličtina.

HM Cars Volvo

volvo, volvo predaj, volvo nitra, volvo servis – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných áut značiek Volvo, predaj nových a jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

Správa IT Brno a okolí

správa IT, správa IT Brno – Správa IT profesionálně je možnost, jak zajistit své firmě spolehlivý chod. Správně fungující IT je nezbytnost. Pomůžeme vám se správou sítě a vše uzpůsobíme přesně na míru. Obraťte se na nás - správa sítě Brno.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.