+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komplexní služby v oblasti IT

Klíčová slova: služby v oblasti IT,webhosting,

E-mail: Michal.Brieznik@mic-net.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2010

Popis: Správa serverů na platformách MS Windows a jejich přidružených služeb. Správa SAN diskových polí na platformě HP. Hostingové služby, pronájem name serverů , parkování domén a další služby z obalsti IT.

Web: www.mic-net.eu/

Další související informace

BalonCentrum Břestek v Buchlovicích

BalonCentrum Břestek ,ubytování v – Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10km od okresního města Uherského Hradiště. Nabízí možnost rozmanitých akcí od soukromých dovolených, oslav, svateb až po firemní akce jako teambuilding a prezentace. Spolu s ubytováním v blízkosti krásné a klidné přírody je ideálním místem pro lety horkovzdušným balonem, kde největšího provozovatele v České Republice máte přímo pod "nosem".Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek. O váš apetit se velmi rádi postaráme v naší restauraci BalonCentrum s nabídkou tradiční české kuchyně, ale i zážitkové gastronomie.

HOTEL ROUBAL v Pecce

HOTEL ROUBAL,ubytování v Pecce – Hotel Roubal naleznete v malebném městečku Pecka, v okrese Jičín na rozhraní Českého ráje a Krkonoš, je umístěn přímo na náměstí v blízkosti gotického hradu Pecka. Objekt prošel v roce 2004 celkovou rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování i služby ve standardu ***. Hotel má vlastní restauraci, letní terasu, parkoviště, k dispozici je úschovna kol a lyží, hosté se mohou pobavit u fotbálku, šipek, kulečníku a stolního tenisu.

nakupni tasky tuee

Originální ,nákupní, tašky ,TUEE, v ,limitovaných – 100% bavlněné, originální nákupní tašky TUEE v limitovaných edicích. 100% bavlněné, originální nákupní tašky TUEE v limitovaných edicích. 100% bavlněné, originální nákupní tašky TUEE v limitovaných edicích.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.