+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komplexní služby v oblasti IT

Klíčová slova: služby v oblasti IT,webhosting,

E-mail: Michal.Brieznik@mic-net.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2010

Popis: Správa serverů na platformách MS Windows a jejich přidružených služeb. Správa SAN diskových polí na platformě HP. Hostingové služby, pronájem name serverů , parkování domén a další služby z obalsti IT.

Web: www.mic-net.eu/

Další související informace

Apartmány Sport v Bělé pod Pradědem

Apartmány Sport,ubytování v Bělé pod – Apartmány Sport jsou umístěny v centru města Jeseník. Spojení je jak autobusy ( autobusové nádraží 100 metrů ), tak vlakem ( 1 km ).Při vlastní dopravě nabízíme nehlídané parkoviště zdarma.Apartmán je plnně vybaven pro pobyt. Apartmán - 5 postelí + 1 přistýlka, koupelna s vanou, vlastní WC, zařízený kuchyňský kout ( el.vařič, mikrovlnka, varná konvice, lednička, myčka a pod. ), TV satelit.Apartmán je plnně vybaven pro vlastní stravování, jinak v okolí je dostatek restaurací nebo jídelen.

penzion DUO v Kosmonosech

penzion DUO,ubytování v – Penzionu Duo v Kosmonosech se nachází v klidné zóně obce Kosmonos .Penzionu má celkem 9 jednolůžkových nebo dvoulůžkových nadstandardních pokojů s celkovou kapacitou 12 osob. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny sprchou, sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu. K dispozici je vám také telefon a fax.Penzion nabízí svým hostům snídaně formou bohatého bufetu servírovaná přímo v penzionu. Pro celodenní stravování jsou Vám v blízkosti penzionu připraveny restaurace s rozmanitou kuchyní.Pro návštěvníky penzionu je k dispozici parkování ve dvoře.

Rekreační komplex Losinka v Rapotíně

Holiday resort Losinka,ubytování v – Rekreační komplex Losinka se nachází v krásném přírodním prostředí mezi lesem a říčkou Losinka, v těsné blizkosti renesančního Zámku Velké Losiny.Nabízí ubytování v běžných pokojích penzionu Saxana, v moderních apartmánech, ve velké rodinné chatě a v klasických turistických chatkách. V komplexu je možné i kempovat ve vlastním stanu nebo karavanu. Součástí komplexu je i vlastní restaurace a od března 2010 i malé wellness centrum. Areál rekreačního komplexu nabízí ideální zázemí pro školy v přírodě, školní výlety, školní lyžařské kurzy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, firemní školení, svatby, promoce, ubytování v rámci lázeňské léčby v sousedních lázních Velké Losiny,

Načítání trvalo 2.6287 sekund.