+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kontaktní centra

Klíčová slova: call centrum, kontaktní centrum, atlantis

E-mail: software@atlantis.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2010

Popis: Vše o kontaktních centrech a call centrech společnosti atlantis. Popis systému a jednotlivých částí, výhody a důvody pro nasazení kontaktního centra. Nabízíme veškeré softwarové a hardwarové vybavení, provádíme analýzy, konzultace, školení atd.

Web: www.kontaktni-centra.cz

Další související informace

Nákupní centrum

Obchodní centrum, nákupní centrum – Nákupní centrum je místem pro Váš nejvýhodnější nákup. Prohlédněte si probíhající akce, slevy a novinky ve Vašem nejbližším obchodním centru, ušetříte a ještě se pobavíte. Najdete zde rovněž seznam prodejen a jejich otvírací dobu.

Blog call centra Istima

call centrum brno, brno, call centrum, brigáda, – Na blogu brněnského call centra naleznete nejen novinky a informace o každodenním chodu firmy, ale i články o telemarketingu, volání, outsourcingu a dalších firemních aktivitách. Užitečné informace zde naleznou i zájemci o brigádu, či práci.

Fitness Praha 3 - Fitness

fitness, posilovna, fitness centrum, fitness Praha – Máte chuť navštívit nějaké fitness centrum v Praze 3 a zacvičit si po náročném dni? Vyberte si u nás místo blízko své práci nebo svému bydlišti, kde si protáhnete tělo a zapomenete na všechny starosti.

Načítání trvalo 0.0744 sekund.