+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kontaktní centra

Klíčová slova: call centrum, kontaktní centrum, atlantis

E-mail: software@atlantis.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2010

Popis: Vše o kontaktních centrech a call centrech společnosti atlantis. Popis systému a jednotlivých částí, výhody a důvody pro nasazení kontaktního centra. Nabízíme veškeré softwarové a hardwarové vybavení, provádíme analýzy, konzultace, školení atd.

Web: www.kontaktni-centra.cz

Další související informace

Skype EDB Asistent 14000

EDB Asistent 14000,Skype,Call centrum, informace – První Skype call centrum v ČR EDB Asistent 14000 poskytuje zdarma informace o firmách, výrobcích a službách. Prostřednictvím Skype voláte zcela zdarma. Denně zprostředkujeme stovky obchodních příležitostí.

Hledejsi - nejzajímavější

peníze, novinky, eshop, centrum, práce, zdraví – Vítejte na stránkách , které hledají ty nejzajímavější projekty , následně je prověříme,vyzkoušíme a pak právě pro Vás zveřejníme podrobné informace a možnosti jejich využití. Vše se odehrává online . To znamená, že Vám stačí pouze počítač s připojením k internetu. Nikam nemusíte chodit, vše vyřídíte z domova .

Datahousing.cz - služba s

Servery, server housing, datové centrum, hosting, – Zabýváme se poskytováním serverů pro vaše webové stránky nebo servery pro vaše firmy. Tyto servery mohou sloužit jako zálohovací médium. Servery jsou chráněny záložní energií USP, máte zde přístup 24/7 a ostraha je elektronická. Služby jsou ve třech variantách a to MINI, STANDART, PROFI.

Načítání trvalo 0.0526 sekund.