+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kontaktní centra

Klíčová slova: call centrum, kontaktní centrum, atlantis

E-mail: software@atlantis.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2010

Popis: Vše o kontaktních centrech a call centrech společnosti atlantis. Popis systému a jednotlivých částí, výhody a důvody pro nasazení kontaktního centra. Nabízíme veškeré softwarové a hardwarové vybavení, provádíme analýzy, konzultace, školení atd.

Web: www.kontaktni-centra.cz

Další související informace

Call Centrum - komunikace

Call centrum, propagace, komunikace, kontakt – Call Centrum vám umožní efektivně komunikovat se zákazníky. Call Centrum Brno zajistí telefonní kontakt s klienty, propagaci a prodej služeb a výrobků i příjem reklamací a dotazů. Využijte služeb profesionálního Call Centra!

Fitness Power - posilovna

fitness,fitness centrum, posilovna, cvičení,masáž – Moderní fitness posilovna a turbosolárium Ergoline se nachází v Praze 4 na Pankráci. Nabízíme rovněž masáže: klasické, sportovní, zdravotní, lymfodrenážní, lávové kameny, thajské i čínské. Zanedlouho bude v provozu i solná jeskyně.

Sovička Sonička

dětské centrum, kroužky, herna, děti, zábava, – Dětské centrum U Sovičky Soničky pro děti od 1cm do 18let, kde Vás děti budou milovat za to, že vy relaxujete. Děti se u nás mohou bavit v řízených kroužcích, které vedou vyškolení lektoři, nebo se zabavit ve volné herně, zatímco rodiče mohou odpočívat u dobré kávy a občerstvení.

Načítání trvalo 0.1081 sekund.