+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovi design - web design

Klíčová slova: tvorba internetových stránek, web design studio

E-mail: info@kovi.name

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2008

Popis: web design studio, tvorba internetových stránek a prezentací, tvorba www, loga, corporate design, reklamní bannery, tvorba flashových prezentací, tvorba www stránek, tvorba webu. Corporate identity, webdesign

Web: www.kovi.name

Další související informace

Tvorba www stránek

tvorba internetových stránek, webdesign – Profesionální služby v oblastech: Tvorba www stránek, programování internetových aplikací, tvorba internetových obchodů, optimalizace stránek, grafické a dtp práce.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

SMART soft - internetové

internetové aplikace, e-shopy na míru, tvorba www – Společnost zabývající se tvorbou profesionálních internetových aplikací. Vytváříme e-shopy, webové stránky s administrací, internetové prezentace, programy na míru. Poskytujeme SEO optimalizaci a webhosting.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.