+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kubale_computer, Přeštice

Klíčová slova: interaktivní a tištěná grafika

E-mail: grafika@kubale-computer.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Firma Kubale_computer poskytuje profesionální služby v oblasti grafiky. Z oblasti tištěné grafiky především grafické návrhy log a logotypů, vizitek a reklamních předmětů. Z interaktivní reklamy především komplexní tvorbu webových stránek.

Web: www.kubale-computer.cz

Další související informace

Řidičské oprávnění

Řidičské oprávnění, řidičská oprávnění, skupiny, a – Řidičské oprávnění – řidičské oprávnění, výcvik a výuka v řízení motocyklů (AM, A1, A), osobních vozidel (B), autobusů (D), nákladních vozidel (C) a přípojných vozidel (E).

R Matyášek graficke studi

grafika - design - vyroba tehotenskych pasů – Grafické služby logotypy vč logomanuálů Firemní design Užitá a digitální grafika (DTP) Polygrafické služby •Digi tisk •Velko a nízkoformátový tisk •Promagační materiály Výroba těhotenských pásů

Web stránky s hudbou

soundweb webstránky s hudbou a zvukom grafika – Výroba a úprava flashových dynamických a statických webstránok / grafických podkladov / príprava tlače / banery / úprava fotografie / fotenie produktov ... Serióznosť, kreativita a komunikácia so zákazníkmi zaručená. Jedinečný dizajn s hudobnou kompozíciou aby presne zapadla do Vášho webu.

Načítání trvalo 2.2098 sekund.