+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kubale_computer, Přeštice

Klíčová slova: interaktivní a tištěná grafika

E-mail: grafika@kubale-computer.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Firma Kubale_computer poskytuje profesionální služby v oblasti grafiky. Z oblasti tištěné grafiky především grafické návrhy log a logotypů, vizitek a reklamních předmětů. Z interaktivní reklamy především komplexní tvorbu webových stránek.

Web: www.kubale-computer.cz

Další související informace

Besr - digitální tisk

digitální tisk, tisk, vizitky, kalendáře, grafika – Grafické studio BESR nabízí kvalitní malonákladový tisk na digitálním stroji Konica Minolta. Vhodný pro tisk vizitek, katalogů, pozvánek, letáků či kalendářů a to od jednoho kusu. Dále zhotovuje grafické návrhy a tiskové podklady pro všechny druhy tiskovin.

Web stránky s hudbou

soundweb webstránky s hudbou a zvukom grafika – Výroba a úprava flashových dynamických a statických webstránok / grafických podkladov / príprava tlače / banery / úprava fotografie / fotenie produktov ... Serióznosť, kreativita a komunikácia so zákazníkmi zaručená. Jedinečný dizajn s hudobnou kompozíciou aby presne zapadla do Vášho webu.

Anime a manga

Anime a manga – Co jsou to manga a kdo je to Naruto a mnohem více naleznete u nás. Jsem fan web zaměřený právě na tento Japonský fenomén a online obchod to je Carryboy. Co jsou to manga a kdo je to Naruto a mnohem více naleznete u nás. Jsem fan web zaměřený právě na tento Japonský fenomén a online obchod to je Carryboy.

Načítání trvalo 2.5119 sekund.