+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy Oracle, SQL a PLSQL

Klíčová slova: sql, oracle, plsql

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2009

Popis: Nabízíme řadu školení, které se týkají práce s databází: Správa Oracle serveru, tvorba databázového modelu (ER diagramy), tvorba dotazů pomocí SQL a PLSQL. V naší nabídce jsou kurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. A to vše za příznivou cenu.

Web: www.sql-skoleni.cz

Další související informace

AMBICA s.r.o.

SQL, BI4DYNAMICS, PLAN4S, FORECAST, BI, DW, – Ambica s.r.o. je lokální českou nezávislou konzultační a softwarovou firmou, která se specializuje na řešení Business Intelligence a Data Warehousing na platformě Microsoft. Reseller produktu bi4dynamics.

xSHOP - redakční systém pro e-shopy

eshop, e-shop, pronájem eshopů, tvroba e-shopů – Eshop, pronájem e-shopů - Profi, Standard. xSHOP - redakční systém pro e-shopy představuje hotové a otestované řešení pro menší i rozsáhlé internetové obchody, které je možné ihned nasadit do provozu.

Jiří Ryšánek / Rychi - po

rychi,grafik,fotograf,jiri,rysanek,gee,motion,pics – Osobní portfólio Jiřího Ryšánka. Ahoj, na mém portfóliu naleznete to nejlepší z mojí dosavadní práce v oborech: web grafika, počítačová grafika, fotografie a video. Mimochodem, všicni mi říkají Rychi.

Načítání trvalo 0.0895 sekund.