+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy Oracle, SQL a PLSQL

Klíčová slova: sql, oracle, plsql

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2009

Popis: Nabízíme řadu školení, které se týkají práce s databází: Správa Oracle serveru, tvorba databázového modelu (ER diagramy), tvorba dotazů pomocí SQL a PLSQL. V naší nabídce jsou kurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. A to vše za příznivou cenu.

Web: www.sql-skoleni.cz

Další související informace

AMBICA s.r.o.

SQL, BI4DYNAMICS, PLAN4S, FORECAST, BI, DW, – Ambica s.r.o. je lokální českou nezávislou konzultační a softwarovou firmou, která se specializuje na řešení Business Intelligence a Data Warehousing na platformě Microsoft. Reseller produktu bi4dynamics.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

INvydelek

Forum,výdělek na internetu,klikačky,surfy,scam – Fórum výdělku na internetu.Najdete zde klikačky,surfy i jiné způsoby výdělku.Dále zde ještě můžete, najít seznam Scamů(podvodných klikaček), nebo databázi stránek o výdělku na internetu či nabídky refbacků od ostatních uživatelů

Načítání trvalo 0.0524 sekund.