+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kX drivers

Klíčová slova: sound blaster, creative, emu, audigy, live!, kX

E-mail: drivers@kx.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2012

Popis: Alternativní ovladače zvukových karet Sound Blaster a EMU. kX drivery jsou nízkolatenční a tím vhodné i pro komponování hudby na počítači. Obsahují kX mixer, interní efekty, snadnou spolupráci se Sound Fonty atd. Ovladače jsou otevřené, zdarma dostupné a v mnoha směrech lepší než ty originální od Creative.

Web: drivers.kx.cz

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 3.5918 sekund.