+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laca - programování

Klíčová slova: develop, programování, program, PHP, J2EE, JAVA, I

E-mail: laca@laca.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2009

Popis: Specializujeme se především na analytické a programátorské činnosti jak pro webové, tak desktopové aplikace. Klientům nalezneme vhodné a především levné programové řešení k optimalizaci procesů a zvýšení viditelnosti na trhu.

Web: laca.cz

Další související informace

Studio Eight

Webdesign, Tvorba www, PHP, Grafické návrhy – Eight je perspektivní moderní studio, které poskytuje kompletní služby v oblasti tvorby designu a internetových prezentací. Svými cenami předčí mnohá studia avšak nikdy na úkor kvality.

d-web

d-web, themes, css, html, php, videos, SEO optimal – D-web je webová stránka určená pro SEO optimalizaci, tvorbu vzhledů, tvorba videí a k tvorbě www stránek. Dále zde naleznete tipy na tvoru stránek v php nebo html. Uprava css a dalších templatů. Themes for wp.

Aplikace

aplikace, programy, prohlížeče, java, software – Aplikace je cizí slovo, kterým označujeme využití poznatků a metod získaných například vědeckým výzkumem nebo jiným odborným vývojem do společenské praxe.Slovo má zcela obecný význam a týká se prakticky všech sfér a oborů lidského života.

Načítání trvalo 0.0704 sekund.