+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laca - programování

Klíčová slova: develop, programování, program, PHP, J2EE, JAVA, I

E-mail: laca@laca.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2009

Popis: Specializujeme se především na analytické a programátorské činnosti jak pro webové, tak desktopové aplikace. Klientům nalezneme vhodné a především levné programové řešení k optimalizaci procesů a zvýšení viditelnosti na trhu.

Web: laca.cz

Další související informace

Mikroprocesor 8051

mikroprocesor 8051, jednočip 8051, programování, r – Web o mikroprocesoru 8051, jeho vlastnostech, architektuře a jeho programování. Web obsahuje popis důležitých registrů, popisuje paralelní porty, seriový port, čítače a časovače, přerušení, instrukce...

Webdesign

www, webdesign, webové stránky, programování, kódo – Tvorba webových stránek pro firmy, organizace i jednotlivce. Poskytujeme kompletní realizaci www stránek - od grafického návrhu až po programátorské práce. Vytvoříme stránky také z vašeho grafického návrhu.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Načítání trvalo 0.3306 sekund.