+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LCD monitory a televize

Klíčová slova: lcd, monitory, televize, televizory, display

E-mail: napis@lcd-monitory.net

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2008

Popis: Představení technologie LCD, technologie současnosti. Výhody, historický vývoj, princip fungování, parametry zařízení a rady k nákupu.Představení technologie LCD, technologie současnosti. Výhody, historický vývoj, princip fungování, parametry zařízení a rady k nákupu.

Web: www.lcd-monitory.net/

Další související informace

OnLine TV zdarma

tv, online tv, tv online, televize – OnLine TV vysílání desítek televizních stanic po celé Evropě. Na www.online-tv.as naleznete OnLine TV stanice z České republiky, Slovenska, Rakouska, Německa, Velké Británie a dalších. Součástí webu je i TV program více než 70-ti televizních stanic.

Supermistifvideo

servis,pc,vir,notebook,tuning,lcd,gsm,wiwi – Servis a instalace výpočetní techniky Nonstop v okolí Bílina,Teplice,Most a Ústí nad Labem. Provádíme montáře a servis internetového připojení.Nabízíme jednoduché www prezentace.Po předchozí dohodě natáčíme Vaše výjmečné okamžiky ve Full HD a zvuku 5.1 dolby digital.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Načítání trvalo 0.0822 sekund.