+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LCD monitory a televize

Klíčová slova: lcd, monitory, televize, televizory, display

E-mail: napis@lcd-monitory.net

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2008

Popis: Představení technologie LCD, technologie současnosti. Výhody, historický vývoj, princip fungování, parametry zařízení a rady k nákupu.Představení technologie LCD, technologie současnosti. Výhody, historický vývoj, princip fungování, parametry zařízení a rady k nákupu.

Web: www.lcd-monitory.net/

Další související informace

Počítače, Notebooky

počítače, notebooky, monitory, GPS, PDA – Internetový obchod s počítači, notebooky, počítačovými komponenty, monitory, digitálními fotoaparáty, MP3 přehrávači a spotřební elektronikou. Při nákupu nad 6000 Kč doprava zdarma. Po Brně rozvoz zboží vždy ZDARMA.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Jsemnawebu.cz

Tvorba www stránek, tvorba E-shopů, SEO. – Tvorba webových stránek, E-shopů, SEO optimalizace, registrace domény .cz, grafické práce, cílená reklama a spousta dalších služeb za bezkonkurenční ceny pouze u nás. Jsemnawebu.cz - komplexní webové řešení.

Načítání trvalo 0.1151 sekund.