+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LCD monitory a televize

Klíčová slova: lcd, monitory, televize, televizory, display

E-mail: napis@lcd-monitory.net

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2008

Popis: Představení technologie LCD, technologie současnosti. Výhody, historický vývoj, princip fungování, parametry zařízení a rady k nákupu.Představení technologie LCD, technologie současnosti. Výhody, historický vývoj, princip fungování, parametry zařízení a rady k nákupu.

Web: www.lcd-monitory.net/

Další související informace

Počítače, Notebooky

počítače, notebooky, monitory, GPS, PDA – Internetový obchod s počítači, notebooky, počítačovými komponenty, monitory, digitálními fotoaparáty, MP3 přehrávači a spotřební elektronikou. Při nákupu nad 6000 Kč doprava zdarma. Po Brně rozvoz zboží vždy ZDARMA.

OnLine TV zdarma

tv, online tv, tv online, televize – OnLine TV vysílání desítek televizních stanic po celé Evropě. Na www.online-tv.as naleznete OnLine TV stanice z České republiky, Slovenska, Rakouska, Německa, Velké Británie a dalších. Součástí webu je i TV program více než 70-ti televizních stanic.

LCD monitory k pc

lcd, monitory, tv, k pc – Vybíráte nový monitory? Sháníte levný a přitom kvalitní LCD? Využijte naše stránky, které vám pomohou při výběru vašeho monitoru.Monitory jsou nezbytnou součástí každého PC. Nabídka monitorů k PC je dnes velmi široká. Zastaralé CRT monitory jsou dnes z trhu vytlačovány moderními LCD monitory. Nesmíme zapomenout také na TV monitory.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.