+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LevnáPC.cz

Klíčová slova: Bazar, výprodej, HP, Acer, Asus, Dell, IBM, Benq,

E-mail: prodej@netstores.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2008

Popis: Internetový obchod s nejširší nabídkou repasované výpočetní techniky. Počítače, notebooky, lcd, tiskárny, monitory. Kompletní sortiment nového zboží, komponent, spotřebního materiálu a příslušenství. Množstevní slevy, nabídky na míru, poradenství.

Web: www.levnapc.cz

Další související informace

Paměti v počítačích

paměť, RAM, RWM, CACHE, FLASH, CMOS, SDRAM, – Elektronicky zaměřený web o pamětech. Popsány principy zápisu i čtení v paměti. Paměti jsou rozděleny podle technologie, způsobu čtení, zápisu a práce s daty. Vysvětleny rozdíly mezi statickou a dynamickou pamětí a jejich principiální schéma.

Zvýšení návštěvnosti

Vymeny reklamni system, reklama zdarma, bux, VRS, – Zvýšení návštěvnosti ZDARMA novinka to tu ještě nebylo, nový vymeny reklamní systém kterým opravdu získáte jak návštěvnost tak také opravdové návštěvní nebo dokonce zákazníky. Je to jednoduché vy klikáte na reklamy a ostatní klikají i na váš odkaz

Ja hľadám

ja, hladam, ubytovanie, inzeraty, vysoke tatry, – Na Slovensku je veľa portálov, ktoré vám ponúkajú možnosť inzercie. Ale ktorý portál je bez obmedzení? Predsa ten náš! Portál jahladam.sk vám ponúka možnosť propagovať svoju spoločnosť, seba a tak získať mnoho nových zákazníkov. Využite túto možnosť na www.jahladam.sk :)

Načítání trvalo 0.2707 sekund.