+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LevnáPC.cz

Klíčová slova: Bazar, výprodej, HP, Acer, Asus, Dell, IBM, Benq,

E-mail: prodej@netstores.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2008

Popis: Internetový obchod s nejširší nabídkou repasované výpočetní techniky. Počítače, notebooky, lcd, tiskárny, monitory. Kompletní sortiment nového zboží, komponent, spotřebního materiálu a příslušenství. Množstevní slevy, nabídky na míru, poradenství.

Web: www.levnapc.cz

Další související informace

Řízení dopravy

řízení dopravy, doprava, ibm – Společnost IBM zaznamenala problémy s dopravou, které jsou charakteristické pro 21. století, a rozhodla se přispět k jejímu řešení, a to vývojem inteligentních dopravních systémů. Jejich úkolem je zlepšit dopravní služby a další služby, které s dopravou souvisí.

SOMEONE, s.r.o.

sociální média, sociální sítě, facebook, google+, – Váš specialista ve světě sociálních sítí. Vytvoříme Vám KOMUNIKAČNÍ A MARKETINGOVOU STRATEGII. Postaráme se o Vaše PROFILY, stránky a skupiny. Navrhneme REKLAMNÍ KAMPANĚ. Víme, jak přivést na Vaše stránky STOVKY, TISÍCE fanoušků.

PrintLine - alternativní inkoustové náplně

toner, cartridge, náplně do tiskáren, kvalita, – Na stránkách najdete nabídku na kvalitní náhradní náplně, které jsou 100 % kompatibilní s originálními tonery, cartridge, inkousty. Každá kazeta PrintLine obsahuje nový válec, nový toner, obnovené či recyklované součástky a kryt z recyklovaného plastu.

Načítání trvalo 0.2959 sekund.