+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LinuxLex

Klíčová slova: linux,lex,system,ubuntu,fedora,mandriva

E-mail: info@linuxlex.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2010

Popis: Vše o operačnm systímu Linux. Proč přejít z Win na Linux. Recenze, články za světa linuxu, podpora, doporučení a volný SW pro Linux. Test všech distribucí!Vše o operačnm systímu Linux. Proč přejít z Win na Linux. Recenze, články za světa linuxu, podpora, doporučení a volný SW pro Linux. Test všech distribucí!

Web: linuxlex.cz

Další související informace

LINUXPORTAL.CZ

linux,fedora,ubuntu,debian,suse,distribuce – LINUXPORTAL.CZ je webová rss čtečka s možností personalizace Vašich rss kanálů, vyhledáváním článků, najdete zde přehled článků ze světa linuxu z mnoha zpravodajských serverů, weblogů, online časopisů a webzinů po celých 24 hodin 7 dní v týdnů a 365 v roce.

Vstupní systém PATRON-PRO

Vstupní,přístupový,systém,PATRON-PRO,čipový,mobil – Čipový přístupový vstupní systém k zabezpečení bytových domů, kanceláří, garáží, atd. Je ovládaný bezkontaktní čipovou identifikační kartou nebo přívěskem Mifare a programovaný mobilním telefonem pomocí technologie NFC.

PPC reklama a PPC marketi

ppc kampaně, platba za klik, pay per click, PPC – PPC reklama od nás vám získá pozornost zákazníků, a to rychle, cíleně a s efektem v podobě přímých prodejů. Chcete pomocí PPC vydělávat? Spolupracujte s profesionály, kteří vám PPC kampaně budou efektivně optimalizovat.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.