+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LinuxLex

Klíčová slova: linux,lex,system,ubuntu,fedora,mandriva

E-mail: info@linuxlex.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2010

Popis: Vše o operačnm systímu Linux. Proč přejít z Win na Linux. Recenze, články za světa linuxu, podpora, doporučení a volný SW pro Linux. Test všech distribucí!Vše o operačnm systímu Linux. Proč přejít z Win na Linux. Recenze, články za světa linuxu, podpora, doporučení a volný SW pro Linux. Test všech distribucí!

Web: linuxlex.cz

Další související informace

Distrolinux.cz

linux, ubuntu, freeware, open source, opensuse – Oblíbené linuxové distribuce na jednom místě. Odkazy ke stažení, screenshoty, software, informace. Informace o linuxových distribucích jako je Ubuntu, Mandriva, Fedora, OpenSUSE atd. Přehled populárních open source programů.

LINUXPORTAL.CZ

linux,fedora,ubuntu,debian,suse,distribuce – LINUXPORTAL.CZ je webová rss čtečka s možností personalizace Vašich rss kanálů, vyhledáváním článků, najdete zde přehled článků ze světa linuxu z mnoha zpravodajských serverů, weblogů, online časopisů a webzinů po celých 24 hodin 7 dní v týdnů a 365 v roce.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Načítání trvalo 0.2344 sekund.