+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LMCTn

Klíčová slova: excel navod, excel tutorial, excel prirucka, word

E-mail: kontakt@lmctn.sk

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2013

Popis: LMCTn vyzdvihuje dôležitosť vzdelávania, ktoré inšpiruje tvorivosť a kreativitu. Na našej stránke nájdete Excel návody, Word návody, ako aj články o iných programoch, či návod ako zadarmo vytvoriť internetovú stránku resp čo je to SEO http://www.lmctn.sk

Web: htttp://www.lmctn.sk

Další související informace

Apartmány Fama v Praze

Apartmány Fama,ubytování v – Velmi příjemné a útulné apartmány se nachází v centru Prahy, situované v těsné blízkosti metra Národní Třída. 3 minuty pěšky na Václavské náměstí. Možnost ubytování až pro 6 osob (dvě ložnice, plně vybavená kuchyně, koupelna, záchod, WC, televize). Možnost připojení k internetu pomocí WiFi. Nabízíme ubytování ve třech apartmánech. Samostatné byty.Přímo nad pěknou stylovou restaurací, ve které je možnost zajistit stravování.

Chata Orlí vrch na Rejvíze ve Zlatých Horách

Chata Orlí vrch na Rejvíze,ubytování ve Zlatých – Srdečně Vás vítá Chata Orlí vrch na Rejvízu. Je svou polohou a svým vybavením vhodná zvláště pro rodinnou rekreaci s dětmi, pro konání dětských zotavovacích akcí jako jsou dětské tábory, školní výlety, různá sportovní nebo zájmová soustředění a školy v přírodě, nebo rodinné oslavy, školení, kurzy a jiné firemní akce. U výše vyjmenovaných akcí zajišťujeme polopenzi popř. celodenní stravování. Novou nabízenou službou je agroturistika.V areálu je vybudováno hřiště pro volejbal nebo tenis, parkoviště, ohniště s posezením a venkovní stolní tenis.Patronem chaty Orlí vrch je loupeživý rytíř Waldemar z Kobrštějna.

Načítání trvalo 3.7543 sekund.