+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LMS iTrivio

Klíčová slova:

E-mail: office@simpleway.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2010

Popis: Learning management system iTrivio má verze pro školy, firmy i vzdělávací agentury. Webová aplikace lektorovi umožní snadno vytvořit kurzy i testy pro studující, má jednoduchá správa uživatelů a přehledné statistiky.

Web: www.itrivio.cz

Další související informace

Babypoint

autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky, – Získejte aktuální přehled o dětském sortimentu značek Babypoint a X-lander: autosedačky všech váhových kategorií, jídelní židličky, cestovní postýlky, golfové hole, sportovní kočárky, kombinované kočárky, ohrádky, lehátka, deky, doplňky ke kočárkům.

piXmedia.cz - Tvorba www

tvorba www stránek,eshop, projekty na míru – Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny. Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny.

Blog o módě, stylu a hubn

hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus – I\'m so glam I piss glitter! :-) Blog o módě, stylu a hubnutí. hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus krása kosmetika oblečení výprodeje akce slevy http://www.skinnyglam.blogspot.com/ .......

Načítání trvalo 0.1037 sekund.