+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LMS iTrivio

Klíčová slova:

E-mail: office@simpleway.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2010

Popis: Learning management system iTrivio má verze pro školy, firmy i vzdělávací agentury. Webová aplikace lektorovi umožní snadno vytvořit kurzy i testy pro studující, má jednoduchá správa uživatelů a přehledné statistiky.

Web: www.itrivio.cz

Další související informace

Půjčka bez potvrzení příj

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčky bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránku můžete psát i své zkušenosti s ostatními firmami.

Půjčka bez potvrzení o př

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčka bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení o příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránce se můžete také podělit o zkušenosti s dalšími firmami.

Vybavení dětských hřišt.

UNI sestavy, lanové sestavy, sestavy, dopadové – Hledáte doplňky pro již existující dětská hřiště? Nebo chcete pořídit pro svou obec dětské hřiště se spoustou herních prvků pro děti? Různé skluzavky, lonavé dráhy, vybavení pro dětská hřiště. Pružinové houpadla, šplhací sestavy a prolézací hrady.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.