+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

M-Net o.s.

Klíčová slova: internet, czfree, praha, wifi, wi-fi, počítač, síť

E-mail: info@jiznak.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2009

Popis: Nezisková komunitní přátelská počítačová síť s bezdrátovým i optickým přístupem a s velmi kvalitním a rychlým připojením do sítě internet a CZFree. Připojení v lokalitách Praha, Jižní Město, Šeberov, Hrnčíře, Kunratice, Jesenice, Zdiměřice, Libuš, Písnice, Vestec, Jirčany, Uhříněves, Osnice

Web: www.jmnet.cz

Další související informace

Kablík.cz

Internet, homepage, informace, zábava, sport – Kablík.cz je internetový portál, který přináší nové služby a také spojení služeb ostatních portálů jako je seznam, google a spousty dalších.

Novinky ze světa IT

virus, problém s PC, software, počítač – ITsektor.cz - blog, naleznete zde novinky ze světa IT a PC, věnujeme se také poskytování informací o operačních systémech, aplikacích a utilitách. Na fore vám rádi poradíme v problémech s počítači i softwarem.

Internet, TV, telefony

internet,internetové připojení,kabelová tv,volání – Poskytujeme rychlý ADSL/VDSL internet, kabelovou TV O2, mobilní volání a pevné linky pro občany i firmy. Dostupnost na 99 % území ČR. Akční ceny a speciální nabídky. Největší poskytovatel poskytovatel připojení k internetu v ČR.

Načítání trvalo 0.0878 sekund.