+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mac OS X Software

Klíčová slova: mac, os, x, freeware, software, open, source

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2010

Popis: Stránka zaměřená na software na Mac OS X. Převážně jsou zde ke stažení freeware nebo open source aplikace. Grafika a desing, Hry a zábava, Internet a sítě, Komunikace, Multimédia, Podnikání a domácnost, Úprava plochy, Utility a ostatní, Vývojové nástroje

Web: www.macos.cz

Další související informace

Virtuální Windows

windows, os, virtualni, virtual – Simulace operačního systému Windows přímo ve Vašem internetovém prohlížeči. Je zde dostupné například malování, Word, Poznámková blok, kalkulačka. Také je možno si přizpůsobit vzhled. Systém obsahuje také samostatný internet.

Novinky ze světa IT

virus, problém s PC, software, počítač – ITsektor.cz - blog, naleznete zde novinky ze světa IT a PC, věnujeme se také poskytování informací o operačních systémech, aplikacích a utilitách. Na fore vám rádi poradíme v problémech s počítači i softwarem.

Správa sítě, intranet, IT

správa sítě, outsourcing, software, PC, intranet – Pro firmy zajišťujeme kompletní outsourcing IT. Ať už potřebujete vyvinout docházkový systém, podnikový informační systém nebo vlastní internetové aplikace, můžete se na nás obrátit. Naší specialitou jsou počítačové sítě a jejich správa.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.