+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mac OS X Software

Klíčová slova: mac, os, x, freeware, software, open, source

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2010

Popis: Stránka zaměřená na software na Mac OS X. Převážně jsou zde ke stažení freeware nebo open source aplikace. Grafika a desing, Hry a zábava, Internet a sítě, Komunikace, Multimédia, Podnikání a domácnost, Úprava plochy, Utility a ostatní, Vývojové nástroje

Web: www.macos.cz

Další související informace

DenyWeb

portable, software, hry, denyweb – Free portable software, free portable hry. Free software a free plné hry. On-line hry, tipy a triky pro windows XP, rady a návody, video, on-line seriály, tapety pro PC, PDA i mobilní telefony. Mnoho kvalitních odkazů na zajímavé webové stránky.

Virtuální Windows

windows, os, virtualni, virtual – Simulace operačního systému Windows přímo ve Vašem internetovém prohlížeči. Je zde dostupné například malování, Word, Poznámková blok, kalkulačka. Také je možno si přizpůsobit vzhled. Systém obsahuje také samostatný internet.

ERP EPASS

informační systém, software – Podnikový informační systém ERP EPASS® nabízí úplné softwarové řešení všech agend, které jsou ve firmě vedeny. Hodí se pro malé i velké firmy, umí se přizpůsobit. Systém umožňuje maximálně flexibilní řešení všech činností a požadavků uživatele.

Načítání trvalo 0.3612 sekund.