+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

manasekp

Klíčová slova: manasekp, petr manasek, manasekp blog

E-mail: manasek.petr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2008

Popis: manasekp - Petr Manasek, osobni stranky. Web o programovani, PHP, MySQL, webdesign. Obsahuje take manasekp blog o vsem moznem, prevazde pc a harware ale take offtopic temata tykajici se aktualnich problemu.

Web: www.manasekp.com

Další související informace

Hotel Petr Bezruč

Hotel Petr Bezruč, hotel, hotely, Beskydy – Horský hotel Petr Bezruč se nachází v klidné části horského údolí pod Lysou Horou. Celková kapacita hotelu je 290 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojů a apartmánech. V některých pokojích je přístup k internetu.

Hotel Petr Bezruč

Hotel Petr Bezruč – Tříhvězdičkový hotel Petr Bezruč se nachází v klidné části horského údolí ve svahu nad říčkou Satinou pod nejvyšší horou Beskyd v obci <a href="http://hotel.cz/malenovice/">Malenovice</a>. Našim návštěvníkům hotel nabízí 114 dvou a třílůžkových pokojů a 3 apartmány. Celková kapacita hotelu je 290 lůžek. Sociálním zařízením, balkonem, telefonem a rádiem jsou vybaveny všechny pokoje. Nabízíme možnost zapůjčení televize. Gastronomické služby v hotelu zajišťuje restaurace a kavárna, kde můžete uspořádat rodinné nebo společenské akce. Pro osvěžení je k dispozici krytý bazén se slanou vodou, parní a finská sauna, masáže, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, fitness, inhalace, solárium a nově otevřená solná jeskyně, v letních měsících pak venkovní bazének. Příznivci zimních sportů nedají na Beskydy dopustit díky vynikajícím sněhovým podmínkám. Pustevny na Radhošti, Lysá hora nebo Soláň jsou pro milovníky zimních radovánek opravdovými pojmy. Zapůjčení lyžařské výbavy je samozřejmostí.

ShitBusiness

udalosti, politika, blog – ShitBusiness je vyjadrením subjektívneho názoru na udalosti, produkty a osoby s politicky, rasovo a kultúrne nezávislého uhla pohľadu. ShitBusiness - Bizarné udalosti, nemorálne skutočnosti, nekvalitné produkty a zaujímavosti.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.