+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

manasekp

Klíčová slova: manasekp, petr manasek, manasekp blog

E-mail: manasek.petr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2008

Popis: manasekp - Petr Manasek, osobni stranky. Web o programovani, PHP, MySQL, webdesign. Obsahuje take manasekp blog o vsem moznem, prevazde pc a harware ale take offtopic temata tykajici se aktualnich problemu.

Web: www.manasekp.com

Další související informace

Ajeto Glass, sklárna, umě

Petr Novotný, Bořek Šípek, Libor Fafala, dekorativ – Sklárna Ajeto produkuje luxusní a exkluzivní sklo, které můžete spatřit v uměleckých galeriích celého světa. Práci mistrů můžete shlédnout při exkurzi v Lindavě nebo ve sklářské restauraci Ajeto v Novém Boru. Dekorativní, umělecké sklo, lustry.

Hotel Petr Bezruč

Hotel Petr Bezruč – Tříhvězdičkový hotel Petr Bezruč se nachází v klidné části horského údolí ve svahu nad říčkou Satinou pod nejvyšší horou Beskyd v obci <a href="http://hotel.cz/malenovice/">Malenovice</a>. Našim návštěvníkům hotel nabízí 114 dvou a třílůžkových pokojů a 3 apartmány. Celková kapacita hotelu je 290 lůžek. Sociálním zařízením, balkonem, telefonem a rádiem jsou vybaveny všechny pokoje. Nabízíme možnost zapůjčení televize. Gastronomické služby v hotelu zajišťuje restaurace a kavárna, kde můžete uspořádat rodinné nebo společenské akce. Pro osvěžení je k dispozici krytý bazén se slanou vodou, parní a finská sauna, masáže, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, fitness, inhalace, solárium a nově otevřená solná jeskyně, v letních měsících pak venkovní bazének. Příznivci zimních sportů nedají na Beskydy dopustit díky vynikajícím sněhovým podmínkám. Pustevny na Radhošti, Lysá hora nebo Soláň jsou pro milovníky zimních radovánek opravdovými pojmy. Zapůjčení lyžařské výbavy je samozřejmostí.

Playboy-life.cz - blog pro muže

Playboy, časopis, magazín, blog – Playboy však není jen časopis o krásných slečnách, nýbrž zasahuje svými články i do světa nejnovějších technických vynálezů a informuje o současném kulturním dění.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.