+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Marketingová propagace

Klíčová slova: marketingová propagace

E-mail: katalog-reg@seonastroje.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2011

Popis: Marketingová propagace je to pravé, co zajistí nový, rostouím, ale i upadajícím podnikatelským subjektům vstup do nových oblastí internetových obchodů, ale nejen to. Mezi ně patří i naše PR články....

Web: bloggeri.info

Další související informace

Prodejní stánky

reklamní, stánky, grafika, promo, loga, propagace – Nabízíme standardní řešení v podobě klasických promostánků, displayů, bannerů. Vytvoříme grafiku na Vaše přání, potiskneme vám loga, která spolu s našimi produkty vytvoří profesionální předváděcí systém, a to vše v krátkém dodacím termínu. Vývoj, výroba a pronájem promo stánků na výstavy a ochutnávky.

Marketingová agentura

marketingová agentura,budování značky,outsourcing – Marketingová agentura MACOM Marketing se zaměřuje na služby v oblasti strategického marketingu, jako jsou business development, tvorba marketingového mixu, marketingový audit, zlepšování interních procesů, zvyšování ziskovosti, budování vztahů se zákazníky a v neposlední řadě také na outsourcing marketingu. Dalším nosným programem jsou služby z oblasti budování a řízení značky (brandbuilding a brand management). Díky obchodním partnerům jsme schopni nabídnout i tvorbu materiálů marketingové komunikace, corporate designu a tvorbu webových stránek.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.