+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Marketingová strategie

Klíčová slova: marketingová strategie

E-mail: katalog-reg@seonastroje.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2011

Popis: Správná marketingová strategie je to nejdůležitější, co by na začátku měl udělat každý představitel marketingového oddělení. Pokud jde o marketingovou strategii na internetu, dejte na zkušené odborníky.

Web: panpodnikatel.cz

Další související informace

Internetový marketing

Public relations, PR, marketingová komunikace, pod – Poradensko vzdělávací agentura specializující se na internetový marketing. Zajišťujeme návrh strategií pro internet, optimalizace pro vyhledávače (SEO), reklamu na internetu, on-line PR, nastavení a správu PPC reklamy na Sklik, Google, AdFox, eTarget.

Travian

webová strategie travian – Místo věnované online web strategii Travian. S trochou štěstí zde najdete to, co potřebujete: Grease monkey skripty, návody, tipy a triky ke hře. Je zde také popis jednotek římských, galských a germánských.

Marketingová agentura

marketingová agentura,budování značky,outsourcing – Marketingová agentura MACOM Marketing se zaměřuje na služby v oblasti strategického marketingu, jako jsou business development, tvorba marketingového mixu, marketingový audit, zlepšování interních procesů, zvyšování ziskovosti, budování vztahů se zákazníky a v neposlední řadě také na outsourcing marketingu. Dalším nosným programem jsou služby z oblasti budování a řízení značky (brandbuilding a brand management). Díky obchodním partnerům jsme schopni nabídnout i tvorbu materiálů marketingové komunikace, corporate designu a tvorbu webových stránek.

Načítání trvalo 1.5727 sekund.