+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

marketingový software

Klíčová slova: marketing,komunikace,databáze,informace,data

E-mail: ebond@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2008

Popis: Plánovací a komunikační nástroj pro optimalizaci obchodní činnosti. Bezprostřední zpětná vazba a přesně měřitelné týmové a individuální výsledky. eBond Groupware & VY Místo časově náročných telefonních hovorů, analýz, statistik a reportů od Vašich obchodních zástupců a záplavy dalších informací poskytuje eBond Groupware efektivní zpracování informací a okamžitý přístup k potřebným datům. eBond je marketingový zpravodajský systém pracující v reálném čase.

Web: ebond.cz









Další související informace

Internetový marketing

marketing, poradenství, SEO – Nabízíme vám profesionální poradenství v oblasti internetového marketingu. Prostřednictvím kvalitně udělaných webových stránek a promyšlené marketingové strategie můžete oslovit velký počet zákazníků a nabídnout jim své produkty či služby.

Videokonference iWowWe

videoemail,videokonference,iWowWw,komunikace – iWowWe videoemail a videokonference je nejnovější technologie internetové komunikace dostupná pro každého. Nejlepší nástroje pro internetovou komunikaci a marketing, vše v jednom balíčku!Nové marketingové nástroje jsou pro každého, ať jste profesionál nebo amatér.

Budoucí kominikace

Komunikace, videoemail, práce,přivýdělek, – V dnešní době se každá firma touží rozvíjet, zvyšovat poptávku na nejvyšší úroveň a dostat se do popředí vyhledávaných služeb. Dopřejte i Vy svým zákazníkům, spolupracovníkům a zaměstnancům jednoduché ovládání a seznámení se s produktem nejnovější komunikace na světovém i českém trhu.Vyzkoušejte náš produkt, který nejen Vám, ale i Vaší společnosti prospěje a bude sloužit ke spokojenosti.

Načítání trvalo 0.2173 sekund.