+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

marketingový software

Klíčová slova: marketing,komunikace,databáze,informace,data

E-mail: ebond@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2008

Popis: Plánovací a komunikační nástroj pro optimalizaci obchodní činnosti. Bezprostřední zpětná vazba a přesně měřitelné týmové a individuální výsledky. eBond Groupware & VY Místo časově náročných telefonních hovorů, analýz, statistik a reportů od Vašich obchodních zástupců a záplavy dalších informací poskytuje eBond Groupware efektivní zpracování informací a okamžitý přístup k potřebným datům. eBond je marketingový zpravodajský systém pracující v reálném čase.

Web: ebond.cz

Další související informace

Registrace do vyhledávačů

registrace do vyhledávačů – Redistrace do vyhledávaču je jedním ze způsobů, jak získat zpětné odkazy pro Vaše internetové prezentace. Zpětné odkazy Vám pomohou dostat se na přední místa vy vyhledávání na Google a ne Seznamu, vyzkoušejte.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Budoucí kominikace

Komunikace, videoemail, práce,přivýdělek, – V dnešní době se každá firma touží rozvíjet, zvyšovat poptávku na nejvyšší úroveň a dostat se do popředí vyhledávaných služeb. Dopřejte i Vy svým zákazníkům, spolupracovníkům a zaměstnancům jednoduché ovládání a seznámení se s produktem nejnovější komunikace na světovém i českém trhu.Vyzkoušejte náš produkt, který nejen Vám, ale i Vaší společnosti prospěje a bude sloužit ke spokojenosti.

Načítání trvalo 0.0703 sekund.