+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Martin Felcman - kodér

Klíčová slova: tvorba webových stránek, webdesigner, kodér

E-mail: artin@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2007

Popis: Tvoříme použitelné a maximálně přístupné webové stránky, vyznačující se originálním designem šitým na míru lidem, kteří ho používají. Našimi hlavními cíly webu je srozumitelnost, použitelnost, přístupnost a hlavně přehlednost! Vytváříme kompletní webové prezentace, ale i pouhé části webu, vše ale musí být plně funkční a mít nějaký cíl. Stránky si můžete upravovat i Vy sami pomocí našeho redakčního systému Factum publisher.

Web: www.felcman.cz

Další související informace

UKR-WEB.cz

tvorba www stránek, tvorba webových stránek,eshop – Tvorba webových stránek, e-shopů, návrh bannerů, flash animací, koláží, webdesign a jiné grafické práce. Nabízíme fotografování zboží pro e-shopy, tvorba loga, webdesign,tvorba www stránek,foceni zbozi.

Tvorba webových stránek

tvorba webových stránek, redakční systém – Vlastní redakční systém Easoo. Systém umožňuje dělat každému design na míru, klient si však může aktualizovat sám veškerá data, přidávat obrázky, nahrávat videa, přidávat podstránky v menu. Nabídka doplňkových služeb.

Jediný krok stačí ...

vytvoření webových stránek, tvorba www – Jediný krok stačí, abyste byli na internetu ... stačí nás kontaktovat. Nabízíme vytvoření webových stránek šitých na míru vašim potřebám. Nabízíme provozování webových stránek s důrazem na zajištění jejich trvalé úspěšnosti.

Načítání trvalo 0.0863 sekund.