+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Martin Felcman - kodér

Klíčová slova: tvorba webových stránek, webdesigner, kodér

E-mail: artin@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2007

Popis: Tvoříme použitelné a maximálně přístupné webové stránky, vyznačující se originálním designem šitým na míru lidem, kteří ho používají. Našimi hlavními cíly webu je srozumitelnost, použitelnost, přístupnost a hlavně přehlednost! Vytváříme kompletní webové prezentace, ale i pouhé části webu, vše ale musí být plně funkční a mít nějaký cíl. Stránky si můžete upravovat i Vy sami pomocí našeho redakčního systému Factum publisher.

Web: www.felcman.cz

Další související informace

Studio20 - Tvorba webu

tvorba webových stránek, výroba webů, optimalizace – Tvorba webových stránek a webdesign, tvorba grafických návrhů, optimalizace webu pro vyhledávače, správa webových kampaní, tvorba efektivních internetových stránek, internetová reklama, tvorba www stránek a jejich správa, údržba webu, dobrý web v kostce.

JazzWeb

webdesign, tvorba webových stránek, jazz, hudba – Originální internetové stránky, jež elegantně spojují dva na sobě nezávislé obory - tvorbu webových stránek a jazzovou hudbu. Najdete zde tedy nejen nabídku vytvoření webové prezentace, doplněnou referencemi, návody a články o webdesignu, ale také informace z oblasti jazzu - zprávy, články, kapely, big bandy, ankety, audio, video a mnoho dalšího.

Tvorba loga

tvorba loga, tvorba webových stránek, webdesign – Profesionální tvorba webových stránek, kreativní webdesign, programování PHP, webové aplikace, eshopy, grafika. Vyrábím originály, žádné klonování šablon ani studentský bastl. Příznivé ceny, léta praxe.

Načítání trvalo 0.0917 sekund.