+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Matcomp.eu

Klíčová slova: PC,počítače,internet,it,portál,css,html,tvorbawww

E-mail: gazda.matej@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2011

Popis: Matcomp.eu vznikol v roku 2011, za účelom publikovania článkov o problémoch na internete, tvorbe stránok a o rozličných počítačových problémoch.Máme tu aj diskusné fórum, kde dostanete odpoveď do 1 hod.

Web: www.matcomp.eu

Další související informace

Práce-Programátor,Síťař..

IT práce,Programátor,Developer,HTML,PHP,C++ – Hledáte práci jako Programátor v jazyku PHP,HTML nebo C++. Také je nabízená práce jako Developer čí síťař, obraťte se na vynikající firmu ITsearch s dlouho letou praxí, která vyhledává programatorskou práci u jiných firem.

Neteyes.cz

Google,seznam,it,clanky,html,neteyes,blog,novinky, – Web který se vás bude snažit informovat o nejdůležitějších událostech českého internetu,ale vedle těchto věcí zde naleznete také různé rady(např.jak vytvořit webovou stránky) a užitečné recenze(např na software a na hry).

Novinky na internetu

internet,pc,programování,software,hardware – Novinky týkající se internetu a počítačů. Pravidelné zprávy z tohoto odvětví. Články o novém software i hardware, bezpečnosti internetu, novinkách na trhu,novinky ze světa programování a užitečné tipy a odkazy na zajímavé články.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.