+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Matlab server, Matlab Bui

Klíčová slova: matlab,builder,ja,servlet,server,webfigures,mwarra

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2011

Popis: Web se zabývá využitím výkonového jádra Matlabu pro využití prostrednictvím Internetu jako webové aplikace. Je zde pospáno vytvárení java aplikací z Matlab aplikací pomocí nástroje Matlab Builder JA a nasazení na webový/aplikacní server tomcat. Stránky popisují vývoj Java aplikaci spolecne s ukázkovými príklady.

Web: matlabserver.ic.cz

Další související informace

Thomas-Krenn.AG - serverová řešení na míru

server – Německý výrobce serverů Thomas Krenn AG má v nabídce rackové i tower servery, silent servery, virtualizaci, storage a zálohovací systémy. Každý server je před odesláním otestován. Jako jediný producent v oboru dodává individuálně konfigurované sestavy do 24 hodin, s technickou podporou 24/7.

colornet - Wifi internet

vodnany, internet,colornet, bezdratovy, wifi – Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech a okolí.

KT Web studio

webdesign, SEO, asp, html, sql – KT Web studio tvoří webové prezentace pro Vás... ASP, MS SQL, SEO, xHTML, CSS. Jsme mladý tým, který tvorba webových stránek baví. Na naší internetové stránce se jistě dozvíte víc, těšíme se na spolupráci.

Načítání trvalo 0.0956 sekund.