+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Matlab server, Matlab Bui

Klíčová slova: matlab,builder,ja,servlet,server,webfigures,mwarra

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2011

Popis: Web se zabývá využitím výkonového jádra Matlabu pro využití prostrednictvím Internetu jako webové aplikace. Je zde pospáno vytvárení java aplikací z Matlab aplikací pomocí nástroje Matlab Builder JA a nasazení na webový/aplikacní server tomcat. Stránky popisují vývoj Java aplikaci spolecne s ukázkovými príklady.

Web: matlabserver.ic.cz

Další související informace

Qip

qip,čeština,download,ke stažení,zdarma,skiny – Qip je povedený program určený k rychlému odesílání textových zpráv, zejména protokolu icq. Avšak také zvládá jabber,G talk a oblíbené sociální sítě Facebook a Twitter. Krom verze pro Windows jej lze použít i pro mobilní telefony.

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

Jsemnawebu.cz

Tvorba www stránek, tvorba E-shopů, SEO. – Tvorba webových stránek, E-shopů, SEO optimalizace, registrace domény .cz, grafické práce, cílená reklama a spousta dalších služeb za bezkonkurenční ceny pouze u nás. Jsemnawebu.cz - komplexní webové řešení.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.